Mieczysław Hryniewicz uwielbia gotowaćSTAFAN KROLIKOWSKI/East News

Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Na Wspólnej", syn nie chce go znać. Z córką z kolei jakiś czas temu na wizji pokazywał, jak robić risotto

Mieczysław Hryniewicz opowiedział o dramatycznej historii ze swojego życia. Jego syn nie chce go znać, choć z córka ma doskonałe kontakty. Jakiś czas temu gotował z nią nawet risotto na wizji.

Mieczysław Hryniewicz najbardziej znany jest dzięki roli Włodka Zięby w „Na Wspólnej". Wraz z Ewą Strebejko tworzą od 18 lat bardzo szczęśliwy związek, a od 16 lat są małżeństwem. Aktor bardzo lubi chwalić się swoją żoną, z którą wychował dorosłą już córkę. Niestety, jego wcześniejsze historie miłosne nie należą do szczęśliwych. Hryniewicz ma bardzo przykre wspomnienia z dawnych lat.

Poczuła się upokorzona i bezradna, emerytka z Łodzi nie chce już robić zakupów w Lidlu. Mówi o dyskryminacji, jest stanowisko sklepuPoczuła się upokorzona i bezradna, emerytka z Łodzi nie chce już robić zakupów w Lidlu. Mówi o dyskryminacji, jest stanowisko sklepuCzytaj dalej

Mieczysław Hryniewicz miał ciężkie życie przed poznaniem drugiej żony

Obecny związek Hryniewicza należy do wyjątkowo udanych. Swoją obecną żonę bardzo kocha i uwielbia pokazywać się z nią na filmowych wydarzeniach. Razem wychowali córkę, która obecnie ma już dwójkę dzieci. Wystąpili razem przed kamerami w porannej telewizji "Dzień Dobry TVN", gdzie pokazali, jak przygotować doskonałe tradycyjne risotto, jedno z flagowych dań kuchni francuskiej.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalne informacje dla wielbicieli grzybów. Niestety potwierdzili najgorsze obawy
  2. Kasia z "13 posterunku" ma dwie córki. Ukochane bliźniaczki Aleksandry Woźniak

Hryniewicz chwali się także, że ze swoją obecną rodziną spędza bardzo dużo czasu na wspólnych zajęciach, m.in. w ogrodzie, gdzie zasadził sporo warzyw i owoców, które razem doglądają.

- Na szczęście mieszkamy bardzo blisko córki i wnucząt. Często udaje nam się razem zjeść obiad. Jestem dumny z wnuków. Zosia gra w siatkę i dobrze się uczy. Można z nią porozmawiać na każdy temat. Lubi się wyróżniać. Nie chce mieć identycznych trampek, spodni czy gadżetów. Poza tym dużo czyta - opowiada w rozmowie z dziennikarką „Świata&Ludzi" - Zuch chłopak. Dobrze się uczy, choć kiedyś się martwiliśmy, że nie usiedzi na lekcji 45 minut - dodaje Hryniewicz na temat swojego wnuka.

Niestety z pierwszego związku Hryniewicz nie wyciągnął zbyt wiele pozytywnych wspomnień. Pytany o swojego pierworodnego odpowiada bardzo krótko.

- Z Jakubem nie mam żadnego kontaktu. Wiem tylko, że mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nie chcę rozmawiać na ten temat - ucina rozmowę aktor.

Na szczęście jego obecny związek jest pełen miłości i ciepłych uczuć, a Hryniewicz tłumaczy, że świętuje każdy wspólny rok życia ze swoją żoną.

Stało się, gratulacje posypały się ze wszystkich stron. Lara pokazała pierwsze zdjęcie, jej mama nie ukryła wzruszenia i szczęściaStało się, gratulacje posypały się ze wszystkich stron. Lara pokazała pierwsze zdjęcie, jej mama nie ukryła wzruszenia i szczęściaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Państwo ściągnie od ciebie pieniądze, za co się da. Podatek od betonu już funkcjonuje
  2. Lekarka ujawnia poważny problem. Wiele osób jest nieświadomych zagrożenia
  3. Polacy notorycznie nie dodają do jajecznicy 1 składnika. Błąd, bez niego traci aksamitną konsystencję i cudowny smak
  4. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej
  5. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  6. Joanna nie żyje, miała tylko 28 lat. Dramat w Chorwacji

Źródło: fakt.pl, kulinarni.tvn.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł