Mięso z kurczaka skażonepixnio.com

Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym

Mięso drobiowe w Chinach znalazło się pod lupą służb. Tamtejsze Ministerstwo Rolnictwa przekazało straszny komunikat. W tej samej prowincji co Wuhan rozprzestrzenia się kolejna zaraza. Niestety, doniesienia są bardzo niepokojące.

Mięso z zabójczym wirusem zostało wykryte w prowincji, w której szaleje też koronawirus. Mieszkańcy są przerażeni napływającymi informacjami. Drób jest tam wielkim przysmakiem i podstawą wielu lokalnych dań. Niestety, okazuje się, że jego spożycie może być opłakane w skutkach.

Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturęPrzez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturęCzytaj dalej

Mięso drobiowe skażone zabójczym wirusem, już nie tylko koronawirus szaleje w Chinach

Według wielu ekspertów źródłem koronawirusa są lokalne przysmaki z Wuhan. Takie jak zupa z nietoperza. Zwierzęta te zawierają bowiem florę bakteryjną charakterystyczną dla koronawirusa. Przed wybuchem epidemii lokalni mieszkańcy zajadali się tym "smakołykiem". Internet natomiast obiegają obrazki z zamkniętego po wykryciu zarazy targowiska. Widać na nich urągające higienie i dobremu smakowi warunki sprzedaży mięsa z egzotycznych zwierząt.

Niestety, w miejscowości z tej samej prowincji co Wuhan wykryto kolejnego zabójczego wirusa, tym razem jego źródło znajduje się w drobiu. Chodzi o tak zwaną ptasią grypę H5N1. W wyniku infekcji zginęło już 4 500 kurczaków. Służby dopiero teraz zaczęły działać. Właśnie podjęto decyzję o utylizacji 17,8 tys. sztuk drobiu. Pozytywna informacja jest taka, że póki co nie stwierdzono obecności wirusa u ludzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, 3 znaki zodiaku nie schudną nigdy. Powód jest ponury, świetna wieść dla 9 znaków

2. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie

H5N1 jest śmiertelnym wirusem, który został wykryty w Azji 23 lata temu. Teraz zaraz ponownie pojawiła się w okolicach Wuhan. Służby pilnie zaczęły zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Lokalny drób jest ściśle badany na obecność bakterii. Miejscowe fermy drobiu, w których wykryto zakażenie są utylizowane.

Do tej pory na koronawirusa umarło już 305 osób, a 14 tysięcy jest zainfekowanych. Do zarażenia dochodzi drogą kropelkową. Chińczycy próbują stworzyć szczepionkę przeciwko tej zarazie. Na chwilę obecną napływają dobre wieści z Włoch. Tamtejszym lekarzom udało się wyizolować koronawirusa, co ma umożliwić stworzenie skutecznego lekarstwa.

Najlepsze newsy:

  1. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Chodzi o stan Polaków, którzy wrócili z Wuhan
  2. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  3. Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła
  4. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz pieniądze kosmiczne jak ceny ekologicznego jedzenia
  5. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
  6. Przenigdy nie kupuj piersi z kurczaka, jeśli widzisz na niej podobny szczegół. Konsekwencje są fatalne

Źródło: o2.pl

Następny artykuł