Mięso sprawiło mu spory kłopotScreen filmu na kanale Michał K na Youtube

Spojrzał na mięso kupione w Biedronce i zbladł. Wszystko nagrał i zdemaskował oszustwo

Chciał jedynie kupić mięso, aby zjeść je ze smakiem. Niestety, coś podpowiedziało mu, by zrobił z nim jedną rzecz. Kiedy prawda wyszła na jaw, wszystko nagrał i udostępnił w internecie.

Mięso jest dla większości z nas jednym z podstawowych produktów spożywczych. Dodaje je do całej masy dań, a dobry kotlet czy gulasz sprawia, że od razu jest nam lepiej. Jeden z internautów postanowił zakupić spory jego kawałek - w domu doznał wielkiego zaskoczenia.

Najlepszy, najszybszy, najłatwiejszy i najtańszy przepis na ciasto Najlepszy, najszybszy, najłatwiejszy i najtańszy przepis na ciasto "śnieżny puch" bez pieczeniaCzytaj dalej

Mięso wprawiło go w osłupienie

Jednym z celów wyprawy internauty do sklepu był zakup mięsa. Postanowił wziąć duży kawałek karkówki, która idealnie nadaje się do przygotowywania kotletów, czy mielenia na mięso mielone.

Wszystko za sprawą dużej ilości tłuszczu w odniesieniu do mięsa - to właśnie tłuszcz nadaje mięsu smak oraz tak kochaną wilgotność. Chude kawałki, takie jak schab, często trzeba rozbijać, aby nabrały oczekiwanej delikatności. Przy karkówce nie trzeba się tak męczyć.

Po powrocie do domu i wyciągnięciu wszystkich zakupów z reklamówek, mężczyzna postanowił zrobić coś nieoczekiwanego. W mig wyjął i postawił na blacie wagę kuchenną i zaczął ważyć kawałek mięsa.

Na etykiecie producent zamieścił, jakoby gramatura wynosiła 2,316 kilograma. Z takiej ilości mięsa można przygotować sporo kotletów czy gulaszu, co więcej, cena wcale nie była niska. Konsument musiał zapłacić 41,66 złotych. Niestety, waga pokazała mu coś zupełnie innego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym
  2. Dziennikarze wyjawili prawdę o Makłowiczu. Nie mógł zaprzeczyć, wyjawił wszystkie szczegóły
  3. Kotlety od Kuronia nie mają sobie równych, kochają je dzieci i dorośli. Ich sekretem jest boska, niepowtarzalna panierka

Po zważeniu, na wyświetlaczu urządzenia pojawiła się waga 1,379 kg. Oznaczałoby to, że informacja na opakowaniu mija się ze stanem faktycznym o aż kilogram. Nagranie, które zamieścił w serwisie YouTube, przykuło uwagę dziesiątek ludzi, którzy postanowili skomentować sprawę.

Jedni twierdzą, że błąd definitywnie jest po stronie producenta, ponieważ gołym okiem widać, że mięso waży zdecydowanie więcej, niż trochę ponad 1 kg. Inni uważają, że autor filmu ma źle skalibrowaną wagę, która zaniża gramaturę produktów.

Kolejni są zdania, że jego waga zwyczajnie źle działa i prawdopodobnie zaniża wagę wszystkich produktów, dlatego proponują mu położenie na niej kilograma cukru lub mąki, by przekonać się, czy urządzenie jest w pełni sprawne. Jeden z komentujących wyciągnął znacznie inne wnioski:

- Biedronka jako dystrybutor odpowiada za oznaczenie towaru odzwierciedlające stan faktyczny. Ale Biedronka nie siedzi na taśmociągu w rzeźni, nie przeprowadza uboju, rozbioru i etykietowania - wygląda to na ewidentny błąd producenta, a nie sklepu - twierdzi użytkownik YouTube o nicku Ja Ku.

A co wy myślicie o nagraniu, które zobaczyć możecie poniżej? Dajcie znać o swojej teorii w komentarzach.

Sok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkościSok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jackowski powiedział, co ma wydarzyć się w Boże Narodzenie. Bardzo niepokojące
  2. Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwości
  3. Sandra kupiła w Biedronce pierogi i ogarnęła ją wściekłość. Wyjawiła okropne szczegóły w sieci
  4. Pijemy go stanowczo za mało. Zachwycające działanie soku z aloesu, nic tak cudownie nie działa na odporność
  5. Mnóstwo ludzi na widok w jajku białej skrętki lub czerwonej plamki popełnia kardynalny błąd. Musisz wiedzieć jedno
  6. Pilna konferencja premiera. Kluczowe słowa o szczepionkach
  7. NASA sprzeciwia się rozbudowie systemu satelitów. "Ryzyko katastrofalnych kolizji jest niedopuszczalnie wysokie"

Źródło: youtube.com/Michał K

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł