Mięso w Lidlu jest bajecznie tanie tylko do jutraMarek BAZAK/East News, ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Masz dokładnie 1 dzień, jedyna szansa. Zgarniesz je za mniej niż 5 zł, wystarczy spełnić banalny warunek

Każdy, kto mięso jada praktycznie codziennie, powinien czym prędzej udać się do najbliższego Lidla. W sklepach sieci obowiązuje właśnie teraz promocja, która potrwa tylko do jutra. Mięso mielone wieprzowe z szynki marki Rzeźnik kosztuje tylko 4,74 złote za 500 gramów przy zakupie 3 opakowań. Tak tanio będzie tylko do jutra.

Dla wszystkich, którzy uwielbiają mięso, Lidl przygotował świetny rabat na kurczaka. Jeśli planujesz jutro lub w kilku najbliższych dniach, przygotować smażone wieprzowe kotlety mielone - pędź do najbliższej placówki niemieckiej sieci jak najszybciej.

Promocja obowiązuje tylko do jutra, więc czasu na zakupy nie ma zbyt wiele. Wraz z mięsem można również zaopatrzyć się w zaskakująco niskiej cenie w winogrona świeże, które umilą swoją słodyczą twój wieczór.

Mięso jest wyjątkowo tanie w Lidlu

Lidl, podobnie jak wiele innych sklepów spożywczych, stara się, aby polscy klienci przychodzili zaciekawieni do sklepu, a wychodzili z niego zadowoleni. Akcje takie jak obniżki cen mięsa sprawiają, że korzystający z usług niemieckiej sieci są bardzo zadowoleni.

Ciężko wszak przejść obojętnie obok promocji na mieloną wieprzowinę, której w tak niskiej cenie bardzo ciężko znaleźć. Kupując 3 opakowania o wadze 500 gramów mielonej wieprzowej szynki, płaci się jedynie 4,74 złote za jeden pakunek. Normalnie cena za 1 sztukę wynosi 9,49 złotych.

Polacy odliczają dni, cudowna wiadomość. Wraca najlepszy program kulinarny w PolscePolacy odliczają dni, cudowna wiadomość. Wraca najlepszy program kulinarny w PolsceCzytaj dalej

Co ciekawe, sieć postanowiła zaszaleć i udostępnić nam jeszcze jedna ofertę. Kupując dowolne trzy sztuki mielonego mięsa firmy Rzeźnik, każde opakowanie kosztować będzie jedynie 4,99 złote. Z takiej ilości mięsa można przyrządzić nie lada ucztę.

Będąc w Lidlu po mięso, warto zajrzeć także na stanowisko z warzywami i owocami. To tam ułożone są winogrona jasne bezpestkowe, które za 1 kilogram kosztują tylko 9,99 złote. Trzeba pamiętać, że owoce te są bardzo zdrowe - dostarczają cennych witamin i minerałów.

Nie tylko do jutra

Choć promocje z czasowym ograniczeniem zawsze są najlepsze, w Lidlu można skorzystać z oferty na mleko UHT. Kupując 7 opakowań mleka marki Mlekovita, 5 kolejnych jest gratis. Dzięki temu cena za jeden litrowy karton, wynosi tylko 1,74 złote. Ta promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Poszukujesz doskonałych przepisów, którymi zachwycisz swoich domowników? Sprawdź ten artykuł, w którym wyjawiamy jak przygotować najbardziej soczyste kotlety mielone. W tym tekście mówimy jak sporządzić ukochane andruty.

Fani kiełbas także mogą się cieszyć, ponieważ kiełbasa podwawelska firmy Pikok kosztuje jedynie 9,90 złotych za kilogram. Promocja na nią wynosi aż 44%, gdyż regularna cena 1 kilograma podwawelskiej to 17,90 złote.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł