Mięso mogło być zainfekowaneUnsplash / Darth Liu

Zobaczyła jak kroją mięso w sklepie. Z obawy o transmisję wirusa wezwała sanepid

Nie da się ukryć, że mięso jest dla wielu osób ważnym produktem spożywczym. Przeważnie kupujemy je w specjalnych działach. Wówczas pracownicy sklepu kroją je na miejscu. Katarzyna była wstrząśnięta, kiedy zauważyła w jaki sposób obsługa podchodzi do zasad bezpieczeństwa.

Mięso jest podstawą znaczącej części rodzimych potraw. Nie bez powodu cieszy się ono popularnością wśród Polaków. Mieszkanka Płocka nie mogła uwierzyć własnym oczom widząc nieodpowiedzialne zachowanie pracowników działu mięsnego.

Niestety, gwiazda Ojca Mateusza potwierdziła smutne doniesienia. Kiedyś prowadziła niezwykły program kulinarnyNiestety, gwiazda Ojca Mateusza potwierdziła smutne doniesienia. Kiedyś prowadziła niezwykły program kulinarnyCzytaj dalej

Mięso i wezwanie sanepidu

Smakowite mięso prosto ze sklepu przeważnie nie wzbudza większych obaw. Produkty nabyte w sklepie zazwyczaj są świeże i kuszące. Jednak czasami brak odpowiedniej dbałości o ważne szczegóły mogą sprawić, że nasze mięso będzie potencjalnie niebezpieczne.

Katarzyna chciała kupić mięso w sklepie. Zauważyła, że ekspedientki są oddzielone od klientów płyta pleksi. Jednak żadna z kobiet nie miała zasłoniętych ust oraz nosa. Płocczanka postanowiła zwrócić uwagę pracownicom działu mięsnego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myślenia
  2. Pilny apel rządu. Nie jest dobrze. Najnowszy komunikat może bardzo niepokoić Polaków wyjeżdzających za granicę
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Kobieta kupująca mięso była bezradna

- Zwróciłam uwagę ekspedientkom, mówiąc, że powinny mieć maseczki lub przyłbice podczas obsługi klientów. Ekspedientka odpowiedziała mi, że przecież mnie nie zarazi, bo jest pleksi nad ladą, która oddziela mnie od obsługi. Wystarczy, że zaniosę te produkty do domu, położę je na przykład na stole, blacie kuchennym lub w lodówce i w ten sposób może odbywać się transmisja wirusa. Dodam jeszcze, że momentami ekspedientka bez maseczki lub przyłbicy wychodziła poza obszar pleksi, gdy w sklepie znajdowali się klienci - powiedziała Katarzyna, przytaczana przez portal WP Kobieta. Rzeczywiście takie mięso może być potencjalnie niebezpieczne. Kobieta starała się wyjaśnić to pracownicom działu mięsnego. Niestety bezskutecznie. Katarzyna bezsilna wobec zaistniałej sytuacji, postanowiła zgłosić sprawę do sanepidu, który analizuje zajście.

Makłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychMakłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dopiero po 81 latach odkryto niezwykły skarb. Znaleziono go w belce stropowej w trakcie remontu
  2. Wzrost jest nieunikniony, ceny poszybują w górę. Wiemy, które produkty będą jeszcze droższe
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazd
  5. Ania Starmach podała wybitny, nieziemski przepis na gołąbki. Nie można wymarzyć sobie pyszniejszych
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

Źródło: WP Kobieta

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł