Mieso mieloneWikipedia / autor: Matěj Baťha / licencja: CC 3.0

Otworzył mięso kupione w Lidlu i uderzył go okropny odór. Spojrzał na zawartość i z miejsca zamarł

Mięso mielone jest niezwykle częstym wyborem podczas codziennych zakupów. Niestety bohater opowieści bardzo szybko go pożałował. Po otworzeniu opakowania poczuł niemożliwy do zniesienia zapach.

Mięso mielone bardzo często ląduje na naszych talerzach. Nic dziwnego, w końcu forma jest wyjątkowo wdzięczna do przygotowania i obróbki.

Z mięsa mielonego możemy zrobić pyszne zapiekanki, kotlety mielone czy uwielbiany przez Polaków sos do spaghetti. Dzięki rozdrobnieniu mięso smaży się błyskawicznie i nawet kulinarny laik z pewnością stworzy z niego coś pysznego.

Pilny komunikat Biedronki. Sieć ma nowe zaskakujące godziny otwarcia, zmianę odczuje każdy klient sieciPilny komunikat Biedronki. Sieć ma nowe zaskakujące godziny otwarcia, zmianę odczuje każdy klient sieciCzytaj dalej

Mężczyzna skusił się na mięso mielone z Lidla

Z racji ogromnej popularności mięsa mielonego, sklepy prześcigają się w kolejnych promocjach oraz atrakcyjnych ofertach sprzedażowych. Jedną z najczęściej występujących ofert są 3 opakowania w cenie 2.

Mężczyzna, który opowiedział o swoich przeżyciach także skusił się na atrakcyjną cenę produktu. Licząc na smakowitą ucztę, zakupił opakowanie mięsa mielonego z Lidla i włożył jej do lodówki.

Po upływie jedno dnia zajrzał do lodówki i zamarł. Widoku i zapachu nie zapomni do końca życia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym
  2. Ogłosili stan nadzwyczajny. Władze biją na alarm. Sytuacja za polskimi granicami wymyka się spod kontroli
  3. Jasiek Kuron ma najlepszy patent na kultowego Coleslawa. Robi go z dwóch rodzajów kapusty

Widok z miejsca odrzucił mężczyznę

W założeniu mięso mielone w sklepach powinno być szczelnie zabezpieczone przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego. Niestety wszystko wskazuje na to, że nie stało się tak w przypadku mięsa kupionego przez bohatera historii.

Mięso mielone kupione dnia poprzedniego znajdowało się w lodówce, w założeniu było także szczelnie zamknięte. Po otworzeniu go, mężczyzna jak sam napisał, poczuł "trupi smród", który w ciągu chwili zajął całe pomieszczenie.

Mięso posiadało także kolor, który nijak nie kojarzył się z apetycznym jedzeniem. Cała tacka była wypełniona szarą masą, która z miejsca zniechęcała do konsumpcji.

Producent na opakowaniu zawarł informację o zdatności do spożycia, która miała spokojnie starczyć do dnia następnego. Zdarzyło się wam coś podobnego?

mieso mielone opakowanie mięsa mielonego, fot: Wykop / użytkownik PatrykEM1990

Sok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkościSok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję
  2. Walka o życie w "Rolnicy. Podlasie". Gienio i Andrzej przeżyli dramatyczne chwile
  3. Kilka chwil i będziesz cieszyć się przepysznym domowym chlebem. Nie ma prostszego przepisu
  4. W końcu wszyscy go poznali. Wypłyną przepis na uwielbianą panierkę do kurczaków z KFC
  5. Cała rodzina poprosi o dokładkę. Obłędne placki ziemniaczane a’la pizza nie mają sobie równych
  6. Polaków czeka godzina policyjna? Takie rozwiązanie wprowadziły już inne kraje w Europie
  7. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce

Źródło: wykop

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł