Miód jedzony przed snem ma wspaniałe działanie
pixabay.com/ExplorerBob

Codziennie przed snem jedz miód. W twoim organizmie zajdą głębokie zmiany

Miód od niepamiętnych czasów był znany i wykorzystywany w medycynie, leczono nim wiele schorzeń. Poza standardowymi właściwościami leczącymi infekcje, miód może na nas oddziaływać na wiele różnych sposobów. Zacznij jeść go przed snem, a zobaczysz niesamowite, głębokie zmiany w organizmie.

Miód może być nie tylko kulinarnym dodatkiem czy słodziwem do herbaty. Jeśli zaczniemy traktować go jako lekarstwo, zauważymy ogromny wpływ na nasz organizm. Już jedna łyżka spożywana codziennie przed snem pozwoli na ogromne zmiany w ciele. Zacznij już teraz, a efekty zobaczysz bardzo szybko.

Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszyHitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszyCzytaj dalej

Miód ma wysoce lecznicze działanie

Miód pełen jest substancji, które pozytywnie działają na ludzkie ciało. Jedną z nich jest tryptofan, hormon odpowiadający za uczucie relaksu. Dzięki jednej łyżce zjedzonej 30 minut przed snem poczujesz się rozluźniony i łatwiej będzie ci zasnąć. W miodzie jest wiele przeciwutleniaczy, które wykazują działanie obniżające ciśnienie krwi. Jeśli cierpisz na zbyt wysokie ciśnienie, miód może ci złagodzić objawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

2. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

Triglicerydy są rodzajem tłuszczy we krwi, których zbyt duży poziom może powodować zatory i choroby układu naczyniowego. Miód zadziała na nie jak miotełka, pomagając utrzymać żyły w dobrej kondycji. Miód wzmocni odporność, jest naturalnym antybiotykiem oraz ma działanie przeciwzapalne, więc jeśli łapie cię przeziębienie, zjedz łyżkę przed snem.

Miód przyśpiesza metabolizm, co ułatwi chudnięcie. Jeśli łapie cię w nocy uporczywy kaszel, zjedz łyżkę miodu. Jego przeciwzapalne działanie zmniejszy drapanie w gardle. Łyżka miodu wsmarowana w twarz przed snem zachowa jędrność skóry i odżywi ją. Polifenol w miodzie zmniejsza objawy depresji, więc dla zdrowia psychicznego warto jeść łyżkę przed snem.

Najlepsze newsy:

  1. Polacy nie mogli się spodziewać. Andrzej Duda wydał właśnie pilne oświadczenie
  2. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córki. Wiadomo dokładnie kiedy i o której urodziła się Laura
  3. Samotny tata zabrał córkę na kolację. Ktoś zostawił mu liścik, zalał się łzami czytając treść
  4. Najlepsze na świecie ciasto "skubaniec" zrobisz w 30 minut. Jest kruche, z bezą i owocami
  5. Uczniowie zaczepili szkolną kucharkę mającą schorowaną matkę. Odwróciła się i odkryła sekret skrywany przez uczniów
  6. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce

Źródło: sztosowe.pl

Następny artykuł