Miód z nieoczywistym dodatkiemPixabay / Maniturm

Dodał do miodu 1 składnik. Wszyscy najpierw łapali się za głowę, a jego dolegliwości zniknęły w błyskawicznym tempie

Nie da się ukryć, że miód jest niezwykle pożądanym składnikiem kulinarnym. Wiele spośród łakoci nie mogłoby się bez niego obejść. Powszechnie wiadomo, że miód pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Jednak mało kto podejrzewałby, że dodanie jednego nieoczywistego składnika zmieni go w specyfik o niezwykłych właściwościach.

Miód towarzyszy ludzkości niemal od początków cywilizacji. Nie raz potrafił zachwycić nas swoim smakiem, jednak posiada on więcej atutów. Zwłaszcza tych dotyczących jego prozdrowotnych właściwości. Miód od pokoleń był wykorzystywany jako medykament. Wystarczy jednak wzbogacić go o jeden nietypowy składnik, aby stał się jeszcze zdrowszy. Rezultaty są powalające.

Niebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmoNiebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmoCzytaj dalej

Miód z nieoczywistym dodatkiem

Miód często pomagał nam wzmocnić odporność organizmu. Niektórzy zastępują nim cukier. Inni od czasu do czasu z przyjemnością raczą się darem pszczół bez żadnych dodatków. Niezależnie od upodobań miód jest składnikiem, który warto mieć w jadłospisie. Mleko z jego dodatkiem wzbogacone o masło i czosnek idealnie sprawdza się w przypadku przeziębień. Jednak istnieje specyfik, który może wywołać nie lada konsternację.

Wojtek od dawna starał się znaleźć sposób na poprawienie procesów trawiennych. Podczas poszukiwań natknął się na informację o tym, że miód połączony z octem może okazać się niezwykle pomocny. Jego znajomi nie mogli powstrzymać się od śmiechu, kiedy podzielił się z nimi tą informacją. Jednak wystarczyło kilka dni, by przekonali się, że miał rację.

Dzisiaj grzeje:

  1. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  2. Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepsza
  3. Dzisiaj w Biedronce możesz się nieźle obłowić. Podstawowe produkty kupisz za połowę ceny

Miód i ocet - jak działa ta mieszanka?

Bez wątpienia miód i ocet są delikatnie mówiąc kontrowersyjnym połączeniem. Wojtek początkowo również podchodził sceptycznie do tego specyfiku. Przystąpił do działania. Zmieszał w szklance ciepłej wody jedną łyżkę miodu z łyżką octu. Taką miksturę pił trzy razy dziennie. Szybko zauważył efekty, których mogli pozazdrościć mu drwiący z niego znajomi.

Zaparcia, zgagi oraz refluks stały się tylko ponurym wspomnieniem. Wojtek zauważył, że jego oddech przestał być nieświeży. Warto również zauważyć, że miód i ocet mogą być niezwykle pomocne w przypadku bóli artretycznych. Warto wypróbować tą miksturę.

Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzeniaZ żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzeniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądze
  2. Stało się, wprowadzili restrykcje dla Polaków. Zagraniczny rząd ogłosił decyzję
  3. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  4. 17-letnia córka Przybylskiej nie jest podobna do mamy. Jej tata skasował w pośpiechu zdjęcie, mamy je, ulubione danie nastolatki zaskakuje
  5. Odstrasza mszyce nietypowym specyfikiem. Niektórzy nie wiedza o jego istnieniu, a jest pod ręką
  6. Nie żyje legenda polskich kibiców. Środowisko fanów pogrążyło się w żałobie

Źródło: Pikio


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł