Miód łatwo przetestować czy jest oryginalnychwilesloneczne.blogspot.com

Zauważyłeś biały nalot w słoiku z miodem? Mnóstwo osób popełnia wtedy ogromny błąd

Miód ma biały nalot w słoiku? Widząc go wielu z nas popełnia straszliwy w skutkach błąd. Nie panikuj, wyjaśniamy czym jest.

Miód od dawna uważany jest za jeden z najzdrowszych produktów spożywczych. Jest naturalnym antybiotykiem wspomagającym walkę z drobnoustrojami, nie psuje się i przechowuje się go nader łatwo. Zdarza się jednak, że na jego powierzchni tworzy się biały nalot, który wygląda jak pleśń lub zakażenie. Wiele osób widząc go popełnia straszliwy błąd, który powoduje kolosalne straty.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Miód z nalotem jest zepsuty i należy wyrzucić? Nic bardziej mylnego

Miód możemy kupić w praktycznie każdym sklepie. Niestety często jakość wyrobu daje wiele do myślenia. Jeżeli miód nie pochodzi z Polski, może być bardzo złej jakości, dlatego warto dokładnie zwracać uwagę na informacje zapisane na etykiecie. Mnóstwo ludzi kupując miód unika tego, na którym widać biały nalot, a jeśli już go kupi, to obawia się, że miód się zepsuł i nie nadaje się do spożycia. Wtedy popełniany jest ogromny błąd, który często kosztuje wiele pieniędzy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmuca
  3. Zdjęcie pokazuje prawdę o spektakularnej diecie. Tomasz Sekielski nie wstydzi się niczego, fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

Biała piana w żadnym wypadku nie jest niczym złym ani niebezpiecznym. Fachowo nazywa się glukozą miodową i jest niczym innym jak uwięzionymi pęcherzykami powietrza w zawiesinie. Dzięki niej możesz mieć pewność, że produkt nie został poddany obróbce termicznej, która jest całkowicie zbędna. Dodatkowo, jest miernikiem jakości wyrobu - sztuczny, syntetyczny wyrób nigdy nie będzie miał takiego nalotu.

Mimo wszystko do dzisiaj wiele osób widząc ją wyrzuca cały słoik myśląc, że produkt spleśniał. Tym samym popełniają ogromny błąd, wszak miód jest bardzo drogim produktem. W dodatku, kiedy kupuje się miód doskonałej jakości, zjada kilka łyżek, a następnie widząc nalot wyrzuca, traci się całą game cennych właściwości, które w efekcie pracy pszczół znajdują się.

Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiSkandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 10 tys. zł za jazdę na hulajnodze, 5 tys. za siedzenie pod sklepem. Nawet nie wyobrażasz sobie, za co jeszcze ukarzą
  2. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Zagrożenie dla zdrowia i życia
  3. Trick Gessler sprawi, ze rosół będzie klarowny. Gwiazda ma jeszcze 1 cenną radę
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Kobieta na zdjęciu ma 74 lata, sekret jej urody zwala z nóg, każdy chce znać jej dietę. W końcu wyznała prawdę
  6. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

Źródło: pikio.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł