Miód jedzony przed snem ma wspaniałe działaniebystryjanusz.pl/print screen

1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Miód zawiera w sobie ogromną ilość wartościowych składników odżywczych, które spożywane potrafią wzmocnić organizm. Już nawet 1 łyżeczka potrafi pomóc w zaawansowanych przypadkach, jeśli zacznie się ją przyjmować odpowiednio wcześnie i regularnie. Mamy dla was 6 powodów, aby jeść miód przed pójściem spać.

Miód od tysiącleci towarzyszy naszym przodkom, którzy już wtedy wiedzieli, że ma on niezliczone właściwości. Dla wielu obecnie miód jest jedynie dodatkiem do słodyczy lub napojów, który pozwala nadać im słodkiego i niepowtarzalnego smaku. Mimo wszystko miód ma jeszcze wiele innych, lepszych właściwości, które wpływają na działanie naszego ciała i jego zdrowie.

Dniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluDniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w poluCzytaj dalej

Miód warto przyjmować przed snem z 6 powodów

Miód od wieków nazywany jest płynnym złotem, ponieważ ma ogromną wartość. W połączeniu z różnymi produktami możemy zwielokrotnić jego działanie, dzięki czemu czerpiemy jeszcze większe korzyści z jego częstego spożywania.

Dzisiaj grzeje:

  1. Katarzyna W. cierpiała na poważną chorobę? Słowa lekarza mogą rzucić nowe światło na sprawę mamy Madzi
  2. Perełki w garażach polskich polityków. Nie tylko Szumowski może się popisać, na miejscu 5 prawdziwa ikona

Już jedna łyżeczka dziennie przed snem pozwoli ci się lepiej wyspać. Kiedy połączysz miód z naparem z rumianku, będziesz spała jak nigdy dotąd, a poranek będzie wspaniały. Miód może wspomagać spalanie tłuszczu. Według badań, sportowcy jedzący miód mieli o wiele szybsze spalanie tłuszczu niż ci, którzy go nie jedli.

Mieszanka miodu i soku dyniowego wspomoże pracę wątroby, ułatwi jej oczyszczanie ciała z toksyn oraz ich dalsze wydalanie. Pozwoli również uregulować metabolizm, wystarczy do soku wlać łyżkę miodu, po miesiącu zobaczysz wielkie efekty.

Dodaj do słoika z miodem kilka ząbków czosnku. Taka mikstura pozwoli ci połączyć działanie czosnku i miodu za jednym zarazem. Oba składniki wspaniale działają na system immunologiczny i wzmacniają odporność.

Najlepsze newsy:

  1. Bulwersujące praktyki sieci aptek w Polsce. Właśnie wyszło na jaw, jak chciały zarobić na pandemii
  2. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości
  3. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu
  4. Dostaniesz od Biedronki wielkie pieniądze, a w twojej kuchni pojawi się kapitalny sprzęt. Wystarczy zrobić 1 rzecz
  5. Prawie nikt nie potrafi rozpoznać na zdjęciu, pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko. Mylą się niemal wszyscy
  6. Zagrożenie prawie w całej Polsce, bezpieczne tylko kilka regionów. Trzeba bardzo uważać

Źródło: bystryjanusz.pl

Następny artykuł