Miód: co oznacza biała piana?
chwilesloneczne.blogspot.com

Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

Miód jest praktycznie niezniszczalny. Znaleziono pełne słoje miodu w grobowcach faraonów, miód był jedynie skrystalizowany. Przekonaj się, co oznacza biała piana na powierzchni twojego miodu.

Miód jest jednym z naszych najbardziej ukochanych produktów. Dodajemy go do ciast i innych deserów, słodzimy nim herbatę czy pędzimy z niego alkohole. Jeśli zauważyłeś białą pianę na powierzchni twojego miodu, dobrze trafiłeś. Wyjaśniamy co ona oznacza i dlaczego się pojawia.

Rozłóż w mieszkaniu pokrojoną cebulę. Będziesz przecierał oczy widząc efektyRozłóż w mieszkaniu pokrojoną cebulę. Będziesz przecierał oczy widząc efektyCzytaj dalej

Miód z białą pianą jest powodem do niepokoju?

Miód możemy kupić w praktycznie każdym sklepie. Niestety, często jakość wyrobu daje wiele do myślenia. Jeżeli miód nie pochodzi z Polski może być bardzo złej jakości. Zdarza się również, że myślimy że kupujemy miód, lecz jest to jedynie syntetyczny wyrób, który z miodem nie ma zbyt wiele wspólnego. Widząc na powierzchni miodu pianę boimy się, że miód się zepsuł, spleśniał albo że piana jest efektem niskiej jakości produktu. Jest dokładnie przeciwnie.

Biały nalot nazywa się fachowo glukozą miodową i jest niczym innym jak uwięzionymi pęcherzykami powietrza w zawiesinie. Dodatkowo, jest miernikiem jakości wyrobu. Oznacza, że nie został poddany żadnej obróbce cieplnej, nie był pasteryzowany oraz że podchodzi od żywych pszczół. Więc następnym razem, kiedy zobaczymy że w sklepie z regionalną żywnością znajduję się tak wyglądający miód, koniecznie go kupcie. Jest najwyższej jakości.

Dzisiaj grzeje: 1. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

2. Gwiazda internetu ma koronawirusa i nie przestrzega kwarantanny. Naraża dzieci, internauci nie zostawiają na niej suchej nitki

Co więcej jego smak, aromat i właściwości prozdrowotne są całkowicie niezmienione, ponieważ jest miodem bezpośrednio pobranym od pszczół, przefiltrowanym przez sito i wlanym do słoika.

Najlepsze newsy:

  1. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia
  3. Czapki z głów, ktoś wymyślił obłędne ciasto. Składniki? Prawie żadnych
  4. Media o nim milczą, wiesz skąd bierze się czarny czosnek? Jest wielokrotnie zdrowszy od zwykłego
  5. Badania: przekonaj się co jedzenie 2 jajek dziennie robi z twoim organizmem
  6. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ

Źródło: facebook.com

Następny artykuł