"Miodowe lata" - Barciś zaskoczył wszystkichScreen z filmu na kanale PiotrexArchiwum2 na Youtubie

Wyciekło nagranie Artura Barcisia z czasów "Miodowych lat". Z miejsca stało się hitem, wszyscy mówią o "gotującym Norku"

"Miodowe lata" bawiły miliony Polaków przez wiele lat. Do sieci wyciekło nagranie Barcisia z lat, kiedy serial był jeszcze nagrywany. Teraz aktor jest na ustach praktycznie wszystkich Polaków.

"Miodowe lata" są już kultowym serialem, który zdecydowanie miał wpływ na serialowe gusta milionów Polaków. Artur Barciś grał w nim Tadeusza Norka, przyjaciela głównego bohatera telewizyjnej produkcji. Niedawno do sieci wyciekło niesamowite nagranie, na którym Barciś daje popis w kuchni. Wszyscy, którzy go zobaczyli nie mogą się powstrzymać od uśmiechu na twarzy.

Usłyszała porażającą diagnozę, jest nieuleczalnie chora. Wydaje krocie na specjalistyczną dietę w obawie o swoje zdrowieUsłyszała porażającą diagnozę, jest nieuleczalnie chora. Wydaje krocie na specjalistyczną dietę w obawie o swoje zdrowieCzytaj dalej

"Miodowe lata" były serialem, które Polacy kochali między innymi za Norka

Tadeusz Norek z zawodu był kanalarzem. Wraz z Karolem Krawczykiem, którego grał Cezary Żak, tworzyli wyjątkowo zabawny duet. Na ekranach telewizorów mogliśmy podziwiać ich praktycznie braterską więź, która wraz z niesamowitymi przygodami bohaterów wywoływała okrzyki zachwytu. Teraz znowu możemy poczuć emocje jakie towarzyszyły nam podczas oglądania tego serialu. Do sieci wypłynęło nagranie, koło którego prawdziwy fan serialu nie może przejść obojętnie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Służby sanitarne ostrzegają wszystkich idących na grzyby. Jest ich 10, niepokojące
  2. Nareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzję
  3. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Dla ciekawskich, którzy zastanawiają się jak wyglądał Barciś 20 lat temu, mamy dobre wieści. W programie emitowanym na Polsacie "Smakosze i rozkosze" możemy podziwiać go jak zmagał się z kulinarnymi wyzwaniami. Postawiono przed nim zadanie ugotowania rodzinnego obiadu. Z pewnością wielu z was zadaje sobie pytanie, jak się z niego wywiązał. Okazuje się, że Barciś jest całkiem niezłym kucharzem.

Aktor postanowił ugotować kurczaka w grzybowo-śmietanowym sosie, z dodatkiem gotowanych marchewek i tłuczonych ziemniaków. Trzeba przyznać, że widać w nim ogromną pasję do gotowania - każdy ruch wykonany jest z należytą precyzją i zaangażowaniem. Wiele internautów humorystycznie podeszło do całego nagrania i nie zabrakło licznych zabawnych komentarzy.

- Rzadki film przedstawiający Tadeusza Norka z alternatywnej rzeczywistości, gdzie nie został kanalarzem lecz światowej sławy kucharzem - komentuje jeden z internautów.
- Chyba to gotował w przerwie na planie "Miodowych lat", bo zachowuje się jak Norek - wskazuje inny internauta.

Elżbieta od lat dolewa 3 łyżki jednego produktu do kotletów mielonych. Jej rodzina jest pewna - są najlepsze pod słońcemElżbieta od lat dolewa 3 łyżki jednego produktu do kotletów mielonych. Jej rodzina jest pewna - są najlepsze pod słońcemCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Ważne ostrzeżenie GIF: wycofano grupy leków z aptek. Mogą być niebezpieczne dla zdrowia
  2. Szczepionki zrzucane z samolotów. Trzeba szczególnie uważać na naszych domowych pupili
  3. Królowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogród
  4. Lidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragedią
  5. Chciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stron
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: youtube.com/PiotrexArchiwum2

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł