Natalia Niemen o kuchni i finansachInstagram / @natalianiemen; Pixabay / Einladung_zum_Essen

Natalia Niemen wyjawiła domowe kulinarne sekrety. Narzeka na brak pieniędzy, 500 zł na koncie i kredyty

Natalia Niemen podobnie jak jej ojciec oparła swoją karierę na muzyce. Piosenkarka ma na swoim koncie liczne sukcesy. Okazuje się, że pieniądze nie napawają jej optymizmem. Gwiazda postanowiła wypowiedzieć się również na temat kulinariów.

Natalia Niemen jest aktywna artystycznie już od 23 lat. Przez ten czas zdążyła zarejestrować wiele wydawnictw, które spotykały się z ciepłym przyjęciem. Piosenkarka opowiedziała o swoim życiu prywatnym. Jakie kulinarne sekrety zdradziła?

Boli cię czasem głowa? Wypij sok z ogórka, efektem będziesz wniebowziętyBoli cię czasem głowa? Wypij sok z ogórka, efektem będziesz wniebowziętyCzytaj dalej

Natalia Niemen zebrała się na szczere wyznanie

Większość osób podejrzewałaby, że Natalia Niemen wiedzie żyje w dostatku. Okazuje się, że sytuacja nie wygląda tak kolorowo jak mogłoby się wydawać. Córka Czesława Niemena przyznała, że doskwiera jej brak pieniędzy.

Nie da się ukryć, że Natalia Niemen odziedziczyła po swoim ojcu spory talent. Sam Czesław Niemen przez wiele osób uważany jest za najlepszego wokalistę jaki kiedykolwiek śpiewał a naszym języku. Jego utwory są absolutnym kanonem muzyki.

Taki stan rzeczy mógłby sugerować, że Natalia Niemen odziedziczyła niemałą fortunę. Prawda jest jednak zgoła odmienna. Nie przeszkadza jej to jednak wieść szczęśliwe życie rodzinne. Przybliżyła je podczas jednego z wywiadów.

Natalia Niemen ma męża, który napawa ją dumą. W rozmowie z portalem Viva! piosenkarka przyznała, że Mateusz Otremba jest utalentowanym multiinstrumentalistą, kompozytorem oraz realizatorem nagrań ścieżek wokalnych. Natalia Niemen wyjawiła jakie są jego preferencje kulinarne.

- Mati genialnie gotuje i odnajduje się w kuchni! Potrawy przez niego przygotowane są przepyszne i przepięknie podane! A mój tata też gotował. Mój mąż, to niezwykle fascynujący facet - powiedziała Natalia Niemen podczas rozmowy z portalem Viva!

Dzisiaj grzeje:

  1. Nagły komunikat dotyczący zakupów w Lidlu. Fatalnie, Polacy będą wściekli
  2. Stało się, nowe obostrzenia w Polsce. Dotyczą wszystkich Polaków, cios dla branży turystycznej
  3. Zaledwie 5 minut i 5 prostych składników dzieli cię od stworzenia rewelacyjnego ciasta, które pokochasz ty i twoja rodzina

Natalia Niemen o problemach finansowych

Natalia Niemen podczas poniedziałkowego protestu środowisk artystycznych podzieliła się tym jak wygląda aktualnie jej sytuacja finansowa. Jej słowa są wyjątkowo przejmujące i nie sposób przejść obok nich obojętnie.

- Pomimo tego, że noszę takie, a nie inne nazwisko, nie przelewa mi się. Mam trójkę dzieci, mam dwa kredyty. Chcemy funkcjonować, chcemy żyć! Ja nie chcę specjalnych wynurzeń tutaj uskuteczniać, ale miesiąc temu miałam na koncie 500 zł. Naprawdę mi kasa z nieba nie spada, tatuś mi nie zostawił kokosów. Chcę uczciwie pracować - powiedziała Natalia Niemen, przytaczana przez portal Super Express. Gwiazda ma jednak deskę ratunku.

- Była tu mowa o przebranżowieniu. Ja mam jeszcze taki dar, że potrafię malować, rysować. Zaczęłam więcej rysować. Złośliwi powiedzą: "Dobrze, maluj. Bo nie umiesz śpiewać". Ale są tacy, którzy chętnie odbierają to, co ja przez muzykę jestem w stanie przekazać - wyznała Natalia Niemen. Nie da się ukryć, że aktualna sytuacja jest ciężka dla wszystkich artystów.

Najprostszy przepis na chleb z garnka, wymieszaj i piecz. Jeśli narodowa kwarantanna nastanie, nie będziesz musiał iść do piekarniNajprostszy przepis na chleb z garnka, wymieszaj i piecz. Jeśli narodowa kwarantanna nastanie, nie będziesz musiał iść do piekarniCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat
  2. Zostało 6 dni. ARiMR wypłaci dotacje dla kolejnej grupy poszkodowanych
  3. Katarzyna Dowbor pokazała banalnie proste i pyszne danie z ziemniaków. Na sam widok cieknie ślinka
  4. Kotlety a'la pizza są lepsze niż schabowe i mielone razem wzięte. Znajomi będą błagać o przepis, a rodzina o dokładkę
  5. Polacy powinni uczyć się od Gessler robić placki ziemniaczane? Jej przepis jest oszałamiający
  6. To już oficjalne. Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia
  7. Międzynarodowa Stacja Kosmiczna może zakończyć działalność? Eksperci mówią o możliwych rozwiązaniach

Źródła: Viva! / Super Express

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł