pomidorypxhere / licencja: CC 0

Zmieszał wodę z 1 bardzo nietypowym składnikiem. Miał gigantyczne zbiory pomidorów, naturalny nawóz zdziałał cuda

Nawóz z sekretnym składnikiem skradnie wasze serca. Mężczyzna, który stosował go przez cały sezon miał największe zbiory pomidorów w życiu. Co najlepsze, nawóz jest właściwie darmowy. Wszystkie elementy na pewno macie w swoich domach.

Nawóz tylko z naturalnych składników podbija serca polskich miłośników ogrodnictwa. Niekiedy nasze rośliny potrzebują nieco pomocy, by rosnąć szybko i zdrowo. Domowej roboty nawóz jest najlepszym rozwiązaniem dla twojego ogrodu. Ciężko uwierzyć, że jego przygotowanie jest tak banalnie łatwe. Bez trudu przygotujemy go już w kilkanaście minut. Koniecznie wypróbujcie na swoich roślinach.

Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuŁukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuCzytaj dalej

Prosty, domowy nawóz

Nawozy są niekiedy konieczne w naszym ogrodzie. Gdy w glebie brakuje składników odżywczych, tylko pomoc z zewnątrz może pomóc naszym plonom. Do tego celu na rynku powstają kolejne sztuczne nawozy, które mają mieć magiczne działanie. Nie każdy chce jednak dolewać do gleby w swoim ogrodzie chemiczne roztwory. W takim przypadku z pomocą przychodzą najlepsze, naturalne metody. Idealny nawóz nie powinien być naszpikowany chemią, a wszystko co najlepsze dla naszych roślin znajdziemy w naturze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Widzisz podobny znak obok swoich drzwi? Uwaga, policja ostrzega, możesz być w poważnym niebezpieczeństwie
  2. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  3. Nowy podatek zrobi z mięsa towar luksusowy? Niedługo wielu może nie być na nie stać

Pomidory do pięknego rozwoju potrzebują przede wszystkim pierwiastków takich jak: azot, potas i fosfor. Bez nich nie rosną tak bujnie i pysznie. Ten prosty nawóz wypełniony jest najważniejszymi składnikami odżywczymi i sprawi, że pomidory będą bujne jak nigdy przedtem.

Nawóz przygotujemy jedynie z użyciem dwóch składników: wody oraz popiołu. Do 5 litrów wody dosypujemy pół kilograma popiołu i gotujemy przez około 15 minut. Po tym czasie zawartość garnka zostawiamy do odpoczynku na 5 godzin. Dzięki temu popiół opadnie na dno, a na wierzchu zostanie nam jedynie woda. Następnie zlewamy tę wodę znad osadu i mieszamy z kolejnymi 5 litrami wody. Tak przygotowaną mieszanką podlewamy pomidory. Czynność możemy wykonywać regularnie. Pomidory dzięki tak prostemu zabiegowi rosną jak marzenie, a w naszym gospodarstwie domowym nic się nie marnuje.

Najlepszy newsy:

  1. Życie babci z „Rodzinki.pl” miało wiele niespodziewanych zwrotów akcji. „W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty”
  2. Żenujące sceny na antenie Dzień Dobry TVN, prowadzący przeszli samych siebie. Widzowie nie pozostawiają na nich suchej nitki
  3. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca
  4. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  5. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  6. Nigdy nie wyrzucaj obierków z ogórka. Zrobisz z nich obłędną miksturę, która przyda się w kuchni
  7. Żona Grzegorza Krychowiaka znów powaliła nas urodą. Jej dekolt przykuł uwagę tysięcy mężczyzn, co za piękność (FOTO)

Źródło: Smakdnia.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na pyszny posiłek!

Następny artykuł