Nie żyje dawny basista AC/DCTwitter / Jesse Fink

Wielki gwiazdor nie żyje. Nie dostawał pieniędzy nawet na jedzenie

Ciężko uwierzyć, że nie żyje. Media obiegła niezwykle przytłaczająca informacja. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Muzyk związany z jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzycznych odszedł z tego świata.

Niektórzy nadal nie mogą pogodzić się z tym, że nie żyje osoba z takim talentem. Mało kto spodziewałby się, że muzyk o takiej pozycji nie dostawał pieniędzy na jedzenie. Obok tych doniesień nie da się przejść obojętnie.

Naukowcy wskazali na 1 konkretny inny objaw. Możesz mieć COVID-19 jeśli zauważyłeś symptom, nie tylko utrata smaku może niepokoićNaukowcy wskazali na 1 konkretny inny objaw. Możesz mieć COVID-19 jeśli zauważyłeś symptom, nie tylko utrata smaku może niepokoićCzytaj dalej

Paul Matters nie żyje

Nie żyje osoba, którą dawniej podziwiały tłumy. Paul Matters był związany z kultową formacja AC/DC. Niestety, los okazał się wyjątkowo przewrotny i zabrał go z tego świata. Wiele osób jest wstrząśniętych informacjami napływającymi z mediów.

Wieść o tym, że nie żyje Paul Matters została przekazana za pośrednictwem Twittera przez autora księżek o AC/DC, którym jest Jesse Fink. Zmarły muzyk grał z kultowym zespołem w 1975 roku podczas promocji płyty "High Voltage", z której pochodzi utwór "T.N.T.". Współpraca z AC/DC nie trwała jednak długo.

Dzisiaj grzeje:

  1. Makłowicz podał przepis na przepyszne gołąbki z kapusty włoskiej. Aromatyczny farsz zachwyci każdego
  2. Druzgocące doniesienia. Żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła odejście muzyka. A miał wyruszyć w ostatnią muzyczną podróż po świecie
  3. Ogórki kiszone mają gorzki posmak i są do wyrzucenia? Prawdopodobnie, popełniłeś 1 z niewybaczalnych błędów

Podziwiały go tłumy - teraz nie żyje

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Interia Muzyka, Paul Matters rozstał się z AC/DC w tym samym roku, w którym rozpoczął współpracę. Powodem były różnice w postrzeganiu muzyki. W jednym wywiadów zmarły potwierdził, że był wówczas nieco leniwą osobą. Jednak najbardziej zaskakujące jest to, że nie otrzymywał pieniędzy na jedzenie. Po zakończeniu przygody z AC/DC muzyk stwierdził, że porzuca karierę. Niestety, Paul Matters nie żyje i nigdy nie będzie mu już dane wejść na scenę.

Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe, który zawsze się udaje. Nie ma szybszego i lepszegoEkspresowy przepis na ciasto drożdżowe, który zawsze się udaje. Nie ma szybszego i lepszegoCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. ING z ważnym apelem do klientów. Bank wprowadza ograniczenia
  2. "Wielki ból i smutek". Poważany przez wielu przegrał walkę z chorobą
  3. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  4. Ogrom ludzi robi źle. Pierogi wrzuca się na wrzątek czy do zimnej wody?
  5. 5 sprytnych tricków sprawi, że kotlety mielone wyjdą idealne. Korzystają z nich najlepsi szefowie kuchni
  6. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Źródło: Interia Muzyka

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł