Nie żyje znany restauratorlelum.pl

Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa"

Nie żyje zwycięzca "TOP Chef", był zakażony, tydzień przed śmiercią zdiagnozowano u niego koronawirusa. Rodzina oraz fani są w wielkiej żałobie. Mężczyzna miał 59 lat.

Nie żyje mężczyzna, który w 2011 roku wygrał program "TOP Chef". Opinia publiczna dostała informacje o kolejnej ofierze, która jak się okazało była szeroko znana. Wcześniej uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?Czytaj dalej

Nie żyje popularny szef kuchni oraz celebryta

Tydzień temu zauważył u siebie pierwsze typowe objawy zakażenia koronawirusem. Ponieważ miał bardzo wysoka gorączkę udał się do szpitala. Poddano go badaniu na obecność koronawirusa, których wyniki wyszły pozytywne. Floyd Cardoz zmarł 25 marca, a rodzina potwierdziła, że bezpośrednią przyczyną śmierci był COVID-19. Kim był znany kulinarny smakosz?

Urodził się w Indiach. Ponieważ był wielkim pasjonatem gotowania podróżował po całym świecie, w celu poznania jak największej ilości smaków. W końcu postanowił, że zamieszka gdzieś na stałe. Wybrał Nowy Jork, w którym założył wiodącą prym restauracje na Manhattanie. Niestety, z powodu problemów finansowych musiał ja zamknąć. Kiedy wziął udział w programie Top Chef zyskał jeszcze większą popularność.

Dzisiaj grzeje: 1. Czekały na jedzenie. 4-latka wysypała karmę przed 6 pitbullami, stało się coś niesamowitego

2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba

Ostatecznie udało mu się zostać właścicielem 3 restauracji w Bombaju oraz jednej w Nowym Jorku. Był autorem dwóch książek kucharskich. Internauci przyjęli jego śmierć z wielkim zaskoczeniem, w końcu tak szybko odszedł. Jego cała rodzina jest w wielkiej rozpaczy oraz żałobie.

Najlepsze newsy:

  1. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  2. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem
  3. Magda Gessler handluje jedzeniem przez internet. Ceny chleba zwalają z nóg
  4. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit
  5. Badania: przekonaj się co jedzenie 2 jajek dziennie robi z twoim organizmem
  6. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł