Obiad z bezdomną kobietąFacebook / Love What Matters

Zabrał bezdomną kobietę na obiad, zdradziła mu największą tajemnicę. Porażające wyznanie zmieniło jego życie

Obiad dla wielu z nas jest niezwykle istotnym posiłkiem w ciągu dnia. Przeważnie staramy się spożywać go razem z najbliższymi. Jednak pewien mężczyzna zdecydował się zjeść obiad razem z bezdomną kobietą. Ten dzień zmienił jego życie. Co powiedziała mu bezdomna kobieta?

Niepozorny obiad z przypadkowo napotkana kobietą sprawił, że mężczyzna kompletnie odmienił swoje życie. Niekiedy wystarczy jedno zdarzenie, by inaczej spojrzeć na otaczający nas świat. Tym razem doszło do tego za sprawą jednej rozmowy. Obok takiej historii nie da się przejść obojętnie.

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Obiad z bezdomną kobietą

Greg Smith mieszkał w amerykańskim Orlando i w każdy wtorek wracając z pracy zabierał na obiad bezdomną kobietę. Pewnego dnia wyznała mu prawdę na swój temat. Ta informacja wstrząsnęła mężczyzną.

- Do pracy chodzę w garniturze, więc chodząc ulicami śródmieścia często jestem proszony o pieniądze, ale Amy nigdy mnie o to nie poprosiła. Dlatego postanowiłem, że w każdy wtorek będę ją zabierać na obiad. Przez 30 minut rozmowy, słyszę od niej jaka to jest szczęśliwa, chociaż tak naprawdę nie posiada niczego. W ubiegłym tygodniu ta sympatyczna kobieta powiedziała mi coś co mną wstrząsnęło - napisał na Facebooku mężczyzna, który zabierał bezdomną kobietę na obiad. Co usłyszał Greg Smith?

Dzisiaj grzeje:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  3. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki

Bezdomna kobieta, którą zabierał na obiad, wyznała mu prawdę

- Amy nie potrafi czytać! Amy nie pali, nie pije, nie jest uzależniona od narkotyków ani nic podobnego. ONA PO PROSTU NIE POTRAFI CZYTAĆ! Nie miała w swoim życiu nikogo, kto mógłby jej tego nauczyć. Opowiedziała mi, jak trudno jej znaleźć pracę, bez umiejętności czytania. Wszystkie swoje uzbierane pieniądze przeznacza na wypożyczenie książek z biblioteki by nauczyć się czytać. To mnie rozwaliło! Woli nauczyć się czytać, by być może znaleźć w przyszłości jakąś pracę niż coś zjeść - wyznał na Facebooku mężczyzna, który zwykł zabierać bezdomną kobietę na obiad. Greg postanowił, że zacznie działać.

- Ja miałem takie szczęście, że zostałem obdarzony dwojgiem wspaniałych rodziców i cudowną rodziną, która zawsze zapewniała mi wszystko czego w danej chwili potrzebowałem. Amy Joe tak niestety nie miała. Więc teraz nie tylko spotykam się z nią by zjeść razem obiad, ale też po to by nauczyć ją czytać. Co tydzień wypożyczam jedną książkę z biblioteki i czytamy ją wspólnie we wtorek, a przez resztę tygodnia ona ćwiczy ją sama - napisał Greg Smith w przejmującym poście zamieszczonym na Facebooku. Mało kto pomyślałby, że zwykły obiad może tak zmienić czyjeś życie.

Najlepsze newsy:

  1. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze
  2. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię
  3. Kelnerka spojrzała na rachunek i się popłakała. Klientka od razu chwyciła za telefon, mamy zdjęcia
  4. Na weselach zabraknie seniorów? Niestety, resort zapowiada kolejne obostrzenia
  5. Uwielbiany aktor z "Rancza" od kilku miesięcy nie wychodzi z domu, nawet na zakupy. Ma dość, padły niezwykle smutne słowa
  6. 20-letni Brazylijczyk już niedługo może zagrać w Legii Warszawa. Jego agent przekazuje ważny komunikat

Źródła: Webniusy / Facebook / Love What Matters

Wszyscy dziś rzucili się po 1 rzecz z Lidla. Ostatnie godziny, za darmo ukochany przysmak lataWszyscy dziś rzucili się po 1 rzecz z Lidla. Ostatnie godziny, za darmo ukochany przysmak lataCzytaj dalej


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł