Polak nie chciał zapłacić za obiadYouTube.com

Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce

Polak zjadł obiad, a potem wywołał skandal, który nie mieści się w głowie. Mężczyzna został nagrany z ukrycia, a filmik obiegł internet. Skompromitował się i narobił fatalnego wizerunku Polakom.

Nie chciał zapłacić za obiad, więc obmyślił niewyobrażalny plan. Nie wiedział, że jest nagrywany z ukrycia. Kiedy został przyłapany na gorącym uczynku ze strachu od razu zapłacił rachunek.

Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenieGessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenieCzytaj dalej

Myślał, że zje obiad za darmo, co zrobił Polak?

Mężczyzna na oczach żony i dziecka próbował oszukać restaurację, w której zamówił jedzenie na wakacjach w Chorwacji. W lokalu jednak zamontowana była ukryta kamera. Właściciel przejrzał monitoring i zobaczył rzeczy, które nie mieszczą się w głowie. W związku z tym postanowił nagłośnić sprawę w lokalnych mediach, do których przesłał komunikat.

- Drodzy przyjaciele, przesyłam wam wideo z kamery w restauracji w Rovinj. Film pokazuje rodzinę z Polski, widać na nim jak głowa rodziny w 39 sekundzie wideo wyjmuje torbę owadów jakiejś muchy i rzuca jedną na talerz, na którym były lody. Wszyscy inni goście podobno dowiedzieli się, że na lodach była jakaś mucha. Oczywiście czuliśmy się źle, ponieważ staraliśmy się, aby takie rzeczy nam się nie zdarzały i nie naliczaliśmy mu opłat. W międzyczasie sprawdziliśmy nagranie i załatwiliśmy sprawę. Po pół godzinie ten sam turysta szedł przez taras, a kiedy podszedłem do niego i powiedziałem mu, że mam go na filmie, natychmiast przeprosił, zapłacił rachunek i szybko uciekł.

Dzisiaj grzeje: 1. Chleb z cukrem, ale na zdjęciu brakuje 1 rzeczy. Jedynie 2% smakoszy wie jakiej, zgadniesz?

2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Tego typu zachowania mogą sprawić, że Polacy będą gorzej traktowani na zagranicznych wakacjach. Filmik z nieuczciwą rodziną z Polski rozprzestrzenił się mocno w chorwackim internecie. Wielu rodaków jest oburzonych i zażenowanych postawą mężczyzny, przyniósł wstyd nam wszystkim.

Najlepsze newsy:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”
  3. Tragedia, rozpełzły się po całym organizmie. Zjadł hitowe jedzenie, usłyszał diagnozę i zdębiał
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Ratownik medyczny zaatakowany przez psa. Pilny apel do właścicieli czworonogów

Źródło: rovinjnews.com

Następny artykuł