Obiad nad morzem? Lepiej pojechać gdzie indziejpixabay.com/RitaE

Pokazał paragon ze śmiesznie niską ceną za obiad w polskiej miejscowości turystycznej. Nie nad morzem, teraz wszyscy będą chcieli spędzić w niej wakacje?

Obiad w restauracji w nadmorskiej miejscowości może być nadzwyczaj drogi, ponieważ właściciele lokali liczą sobie kolosalne pieniądze za możliwość zjedzenia posiłku. Okazuje się, że spożycie jedzenia w miejscowości turystycznej wcale nie musi być tak szalenie drogie, trzeba jednak wybrać się w inny kierunek niż morze. Kiedy turysta pokazał paragon nikt nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Obiad nad morzem? O ile nie masz ze sobą przygotowanego prowiantu musisz liczyć się, że ceny w restauracjach będą zabójcze. O wiele taniej i lepiej jest gotować samemu. Jeśli chcesz jechać na wakacje, lecz nie masz ochoty wydawać kroci na obiady w restauracjach, zastanów się nad innym rejonem Polski. Turysta pokazał paragon za obiad w turystycznej miejscowości w innej części Polski.

Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunekSkandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunekCzytaj dalej

Obiad w restauracji nad morzem? Mamy lepszą propozycję, wystarczy pojechać w równie piękną okolicę

Dla wielu wakacje nad morzem są jedynym możliwym odpoczynkiem. Wyjazd w góry czy na Mazury jest jedynie substytutem, który nie wypełnia całkowicie żądzy odpoczynku. Kiedy jednak porównamy ceny w lokalach gastronomicznych pomiędzy nadmorskimi a górskimi miejscowościami, znajdziemy o wiele więcej plusów przekonujących za wyborem gór.

Dzisiaj grzeje: 1. 4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować
2. Lidl rzucił na sklepy absolutny hit. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce

Ceny są nieporównywalnie niższe

Kiedy turysta pokazał paragon z knajpki w Krynicy-Zdrój ludzie nie mogli uwierzyć, że to ciągle ten sam kraj. Różnica pomiędzy cenami w górach a nad morzem przytłacza i skłania wielką liczbę ludzi do zmiany swoich przyzwyczajeń. O wiele łatwiej jest zapłacić nam za obiad kilkadziesiąt złotych, niż kilkaset. Co więcej, jakość jedzenia nad morzem również pozostawia wiele do życzenia.

Na paragonie widzimy dwudaniowy zestaw dla dwóch osób, za który mężczyzna musiał zapłacić jedynie blisko 43 złote. Cena mówi sama za siebie.

Paragon w górach

Najlepsze newsy:

1. Nie płacicie abonamentu RTV? Niebawem może odwiedzić was kontrola, KRRiT właśnie wydała komunikat
2. Porażające odkrycie na południu Polski. Widok wprawił w osłupienie nawet policję
3. Włóż do papierowej torebki kilka pomidorów i jedno jabłko. Efekt cię mocno zaskoczy, nigdy nie z tego nie zrezygnujesz
4. Nagła zmiana. Ceny masła zwalają z nóg, Polacy zadziwieni
5. Pamiętacie słynny serial Ranczo? Aktorka grająca kultową Solejukową zdradziła wielki sekret, chodzi o pierogi
6. Marcin Gortat nie mógł dłużej wytrzymać. Dodał mocny wpis, który usunął, ale w internecie nic nie ginie

Źródło: twitter.com/Konrad_Dom

Następny artykuł