Obiad - Magda miała straszliwy dzieńInstagram / @magdalena.rock

Zamiast jedzenia pod drzwiami, Magda zobaczyła okropną rzecz. Nikt nie pomyślał o konsekwencjach, mamy zdjęcie

Obiad jest zaraz po śniadaniu drugim najważniejszym posiłkiem dnia. Sycący i zdrowy posiłek w połowie dnia pozwala być efektywnym w pracy i przede wszystkim dobrze się czuć. Magda niestety nie miała szczęścia, aby zjeść posiłek w spokoju - pod drzwiami zamiast jedzenia znalazła okropną rzecz.

Obiad wcale nie musi być codziennie przygotowywany w domu. Na rynku od jakiegoś czasu dostępne są tak zwane "diety pudełkowe", które pozwalają w wygodny sposób jeść wszystkie posiłki. Firmy cateringowe, po wykupieniu przez konsumenta odpowiedniego pakietu, dostarczają klientom posiłki w pudełkach. Częstymi użytkownikami są ludzie, którzy mają zbyt zabiegane życie, aby codziennie spędzać dużo czasu w kuchni, lub mają bardzo szczególne wymagania żywieniowe spowodowane chorobami czy alergiami. Jedna z klientek popularnej firmy Maczfit spotkała się z sytuacją, która nie mieści się w głowie.

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęNiestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęCzytaj dalej

Obiad w pudełku - Magda miała nieprzyjemne doświadczenie

Diety są często dobierane pod wymagania klientów, którzy, w zależności od własnych preferencji, mogą przebierać w licznych propozycjach. Magda ma nietypowe wymagania, ponieważ od 5 lat zmaga się z zespołem jelita drażliwego i endometriozą. Z tego powodu w jej diecie nie może być obecny gluten czy laktoza, a z uwagi na prowadzenie 2. biznesów gastronomicznych oraz byciu mamą 8-miesięcznej córeczki nie ma zbyt wiele czasu na gotowanie. Naturalnym wyborem jest więc catering, który spełnia jej wszystkie potrzeby.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu Polsatu. Przegrała z okropną chorobą w wieku 56 lat
  2. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  3. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy

Codziennie pomiędzy 2, a 3 w nocy kurier dostarcza jej pod drzwi paczkę z jedzeniem na dany dzień. Kiedy około 5. nad ranem otworzyła drzwi, aby zabrać jedzenie do domu, zauważyła istne pobojowisko. Okazało się, że po posiłkach na cały dzień pozostał jedynie krem pomidorowy, który został rozlany na schody. Tego dnia Magda miała ważne szkolenie, więc nie miała ani chwili na samodzielne gotowanie. Jej lodówka także świeciła pustkami, ponieważ na diecie pudełkowej jest już od 2 miesięcy i nie ma potrzeby robienia zapasów, a powyższa sytuacja zdarzyła się pierwszy raz. Dlatego przez cały dzień nic nie jadła, a z jej stanem zdrowia jest to bardzo niewskazane.

Jak sama mówi taka wygoda nie jest tania, lecz od momentu, kiedy przeszła na ową dietę czuje się o wiele lepiej. Ma więcej energii, jej ogólne samopoczucie polepszyło się i nie budzi się co rano z silnym bólem brzucha. Ten, kto zabrał jedzenie spod drzwi nie zdaje sobie sprawy z ogromnych konsekwencji tego czynu. Osoby z dolegliwościami jak Magda sć wtedy zmuszone jeść rzeczy, których nie powinny spożywać. Takie jedzenie spowodować może duże dolegliwości takie jak bóle brzucha, wzdęcia, wrzody czy inne o wiele groźniejsze choroby.

Magda bez obiadu

Instagram / @magdalena.rock

Najlepsze newsy:

  1. Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
  2. Wszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVP
  3. Turyści mogą stracić ogromne pieniądze. Policja ostrzega przed popularnym oszustwem
  4. Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieść
  5. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem
  6. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  7. Katastrofalne wieści dla fanów skoków narciarskich. Oficjalnie odwołano długo wyczekiwane zawody

Źródło: materiał własny

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł