Objawy mogą być niepozornePixabay / renateko

Już dawno mogłeś mieć COVID-19. Podano 7 objawów, nie tylko utrata smaku

Nie da się ukryć, że niektóre objawy infekcji mogą być naprawdę niepokojące. Okazuje się, że część z nas mogła mieć ją już za sobą. Warto wiedzieć jakie objawy wyszczególnili badacze. Zanik smaku jest dopiero początkiem listy.

Objawy COVID-19 mogą wydawać się niepozorne. Nie wolno ich jednak bagatelizować. Niewykluczone, że niektórzy już wcześniej zachorowali. Warto sprawdzić, czy któreś z objawów doświadczyliśmy na własnej skórze.

Zdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćZdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćCzytaj dalej

Niepozorne objawy infekcji

Smakosze najprawdopodobniej największą uwagę zwróciliby uwagę na objawy dotyczące zaniku smaku. Bez wątpienia jest to niezwykle uciążliwe. Przypadłości towarzyszy również zanik węchu. Okazuje się, że niektórzy przechodzą chorobę jako bardzo silne przeziębienie z gorączką do 38 stopni Celsjusza. Jakie jeszcze objawy wyszczególnili badacze?

Kolejne objawy to między innymi wypadanie włosów. Jednak przypadłość ta raczej nie występuje jako osobny symptom. Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Interia Wydarzenia, w czasopiśmie JAMA opublikowano badania wskazujące na to, że przebyty COVID-19 objawia się długotrwałą zadyszką. W tym samym piśmie wskazano również symptom pod postacią nieustępującego kaszlu. Jednak to jeszcze nie wszystkie objawy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myślenia
  2. Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatu
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Objawy COVID-19 mogą wywołać spore zaskoczenie

Osoby, które przeszły COVID-19 często czują długotrwałe zmęczenie. Zgodnie z doniesieniami portalu Interia Wydarzenia, potwierdza ten fakt badanie opublikowane przez czasopismo JAMA. Objawy tego typu występują u większości zainfekowanych. Niektórym doskwierają symptomy, które ciężko zakwalifikować. Czasami dotyczą one funkcjonowania serca. Jednak niezależnie od powyższych objawów, wszyscy powinni przestrzegać reżimu sanitarnego, ponieważ choroba może zaatakować wtórnie.

W ponad 150 powiatach wejdą drastyczne ograniczenia w robieniu zakupów. Rząd zdecydowałW ponad 150 powiatach wejdą drastyczne ograniczenia w robieniu zakupów. Rząd zdecydowałCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Siłownie nie zostaną w pełni zamknięte. Dwie grupy Polaków wyłączone spod zakazu korzystania
  2. Błąd, który Polacy popełniają każdego dnia przy gotowaniu jajek. Efekt jest opłakany
  3. W Lidlu inaczej niż wszędzie, Wielu Polaków rozczarowanych. Nagła wielka zmiana dot. godzin dla seniorów
  4. Ryszard Rynkowski załamany, żali się na tragiczną sytuację finansową. Za co będzie kupował jedzenie?
  5. Ania Starmach podała wybitny, nieziemski przepis na gołąbki. Nie można wymarzyć sobie pyszniejszych
  6. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia

Źródło: Interia Wydarzenia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł