Ocet jabłkowy w butelkachpxhere.com/ rawpixel.com CC0 Public Domain

Przez 7 dni piły ocet z miodem. Efekty nie mieszczą się w głowie

Ocet z miodem manuka chwalony jest przez wielu ludzi. Napój ma mieć niesamowite właściwości prozdrowotne. Jak jest naprawdę?

Ocet przez wielu ludzi jest nie do przełknięcia. Jego kwaśny i ostry smak wypala kubki smakowe i wywołuje odruch wymiotny. Warto się zmusić i zacząć pić, efekty są niebywałe.

Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanieLiść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanieCzytaj dalej

Ocet pomaga schudnąć

Dwie dziennikarki z Wielkiej Brytanii postanowiły przeprowadzić eksperyment. Przez tydzień piły zmieszany z miodem manuka ocet jabłkowy. Oczywiście rozcieńczały miksturę wodą, inaczej nie byłyby w stanie go wypić. Jak relacjonują, efekty je powaliły. Kobiety piły go codziennie, nie tylko w domu. Czasem w pracy, czasem na imprezie, a niekiedy w łóżku przed snem. Co się według nich zmieniło?

Chwalą, że był świetną alternatywą kawy do śniadania. Energetyzował je, pobudzał układ trawienny do pracy i wydłużał uczucie sytości po posiłku. Świetnie gasił również pragnienie. Największą walką był kwaśny smak, który miał być niwelowany słodkim miodem. Po tygodniu jedna z nich straciła jeden kilogram masy ciała. Ocet hamował jej apetyt i nie miała ochoty na podjadanie słodyczy czy słonych przekąsek. Druga z kolei chwaliła sobie zniwelowanie wzdęć brzucha oraz zgagi. Kwaśność octu regulowała produkcję kwasu żołądkowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Napój, który kupują prawie wszyscy mocno szkodzi organizmowi. Konsekwencje są bolesne

2. Ujawniono, do kiedy Ryanair uziemił samoloty. Wiele osób się zawiedzie

Mimo wszystko, codziennie picie octu nie jest warte poświęcenia według obu pań. Jego smak jest zbyt nieprzyjemny i powtarzalny. Okazjonalne picie jest jednak wskazane i pomaga na wiele dolegliwości trawiennych.

Najlepsze newsy:

  1. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  2. Z ostatniej chwili: wiadomo, co z próbną maturą i egzaminem 8-klasisty. Zapadła oficjalna decyzja
  3. Usłyszałeś od kasjera prośbę o drobne, bo nie ma jak wydać reszty? Prawie nikt nie wie 1 ważnej rzeczy
  4. Podsmażając mięso ujrzałeś wyciek wody? Sygnał ostrzegawczy, którego lepiej nie lekceważyć
  5. Jak błyskawicznie zwiększyć odporność? Do sieci trafiła rewelacyjna lista produktów
  6. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć

Źródło: parenting.pl

Następny artykuł