Pułapka na owadypomyslodawcy.pl

Wlej do przeciętej butelki ocet i zostaw w kuchni. Efekt po kilku godzinach będzie zadziwiający

Ocet pachnie dla niektórych z nas wyjątkowo nieprzyjemnie, jednak ma ogromną ilość zastosowań. Wykorzystujemy go nie tylko do doprawiania dań, może w naszych kuchniach spełniać również wiele innych ról. Proponujemy genialny trik, wlej ocet do przeciętej butelki i obserwuj efekty, będziesz mocno zadziwiony.

Ocet może stanowić coś więcej, niż składnik zalewy czy środek do czyszczenia lodówki. Jeśli twoja kuchnia pełna jest irytujących muszek, które wylatują z kosza na owoce, świetnie trafiłeś. Kiedy zrobisz kilka kroków opisanych poniżej, uwolnisz się od nich w zaskakująco szybkim tempie.

Mięso, którego przenigdy nie powinno się jeść. Skutki mogą być najbardziej ponure, lepiej go nie kupowaćMięso, którego przenigdy nie powinno się jeść. Skutki mogą być najbardziej ponure, lepiej go nie kupowaćCzytaj dalej

Ocet wlany do butelki kusi muszki

Muszki owocówki pojawiają się praktycznie w każdej kuchni w której są wystawione owoce na stole. Ciepło sprzyja ich rozmnażaniu i dosłownie po jednym dniu możemy mieć wielką chmarę muszek śmigających po całym mieszkaniu. Jeśli twoja kuchnia ma z nimi problem, octowa pułapka idealnie nadaje się do ich wytrzebienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości o Magdzie Gessler na kwarantannie

2. Odkryto ślady koronawirusa w zadziwiającym miejscu. Doniesienia z Włoch obiegły media

Potrzebna ci będzie plastikowa butelka, ocet jabłkowy, kilka łyżek cukru oraz nożyczki. Odetnij połowę butelki, a na jej dno wsyp cukier i zalej go octem. Dokładnie go wymieszaj i przykryj całość drugą połową butelki tak, aby do wnętrza prowadziła wąska szyjka. Ustaw urządzenie w miejscu, w którym jest najwięcej muszek i po kilku godzinach większość z nich powinna wpaść do pułapki.

Zapach octu kojarzy się muszkom z gnijącymi owocami, które stanowią ich główne pożywienie. Cukier imituje fruktozę z owoców, więc muszki prędko lgną do słodko-kwaśnego płynu. Aby nie mieć więcej muszek, następnym razem włóż owoce do lodówki.

Najlepsze newsy:

  1. Grał w kultowym "Misiu". Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość o śmierci aktora
  2. Lidl przygotował ogromną wyprzedaż. Od dziś do -80% na hitowe produkty
  3. Tak szybko? Oszacowano datę otwarcia restauracji, jest 1 warunek
  4. Polka od 2 lat nie myła zębów i zaczęła jeść 30 bananów dziennie. Efekt nie mieści się w głowie
  5. Są lepsze niż kotlety mielone, schabowe, tatar i gołąbki razem wzięte. Przepis podbija sieć
  6. Niebezpieczny skutek epidemii. Poważnie chorzy pacjenci przestali zgłaszać się do lekarzy

Źródło: pomyslodawcy.pl

Następny artykuł