Ocet z sodą wyczyści każdą toaletę
twojenowinki.pl

Wymieszaj ocet z sodą oczyszczoną i zostaw na noc w toalecie. Efekty przejdą najśmielsze oczekiwania

Ocet bardzo często wykorzystujemy w przygotowywaniu domowych środków czystości, którymi myjemy okna, lodówki czy inne przedmioty codziennego użytku. Kiedy połączysz ocet z sodą oczyszczoną i zostawisz na noc w toalecie, stanie się coś niesamowitego. Efekty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania.

Ocet, dzięki swoim właściwościom chemicznym, jest wspaniałym naturalnym i przede wszystkim bardzo tanim środkiem. Najlepiej sprawdza się, jako środek czyszczący, który jest delikatniejszy od popularnych chemikaliów, które możemy kupić w sklepie. Kiedy złączysz ocet z sodą i pozostawisz miksturę na noc w toalecie, stanie się niebywała rzecz. Rano będziesz zachwycona.

Mogą wywoływać okropne choroby, a większość Polaków je kupuje. Są niebezpieczne dla organizmu, zawierają olej palmowy, akrylamid, sól, cukier i wiele innychMogą wywoływać okropne choroby, a większość Polaków je kupuje. Są niebezpieczne dla organizmu, zawierają olej palmowy, akrylamid, sól, cukier i wiele innychCzytaj dalej

Ocet z sodą zdziała cuda w twojej toalecie - wystarczy, że zostawisz miksturę na całą noc

Toaleta nie jest już błyszcząca, pojawiły się zacieki i brudne plamy od długoletniego używania? Nie ma najmniejszego problemu aby całość wyczyścić nawet w jedną noc. Potrzebne ci będą jedynie ocet oraz soda oczyszczona. Ocet ma wspaniałe działanie dezynfekujące, co skutkuje czystszą i o wiele bardziej sterylną ubikacją. Soda oczyszczona spieni się w połączeniu z octem i będzie mogła spenetrować każdy najmniejszy zakamarek.

Dzisiaj grzeje: 1. Są kolejne przeszkody oprócz mandatów i pogody, żeby jutro grillować. Tym razem kuria zaapelowała do Polaków

2. Na zakupach będą mogli cię zamknąć w izolatce. Wystarczy podejrzenie

Wystarczy, że podgrzejesz około pół litra octu w garnku do temperatury 40 stopni. Na 200 ml octu używa się średnio jednej łyżki sody, więc w tym przypadku użyjemy 2.5 łyżki. Wlej ciepły, lecz nie gorący ocet do muszli i zasyp sodą. Lepiej nie przesadzić z ilością sody, ponieważ piana może wyjść poza muszlę. Zamknij klapę i zostaw miksturę na całą noc. Rano spuść wodę i obserwuj efekty.

Muszla będzie znowu biała i lśniąca, a z toalety nie będzie się unosił przykry zapach. Zawieś zawieszkę z detergentem i ciesz się pięknym zapachem w całej łacience.

Najlepsze newsy:

  1. Akcja ratunkowa zakończyła się wielką tragedią. Dziecko nie żyje, ciężko powstrzymać łzy
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia? Niepokojące szczegóły na najnowszych zdjęciach
  3. Właśnie dzieje się we wszystkich Biedronkach w Polsce. Obowiązuje tylko dzisiaj, 2 podobnej okazji długo nie będzie
  4. Kupujesz masło w kostkach? Nie daj się nabrać na popularny trik wprowadzający w błąd
  5. Placki z kiszonej kapusty i sosem z czosnku to 1 z najzdrowszych potraw świata. Nadzwyczajne połączenie, podajemy przepis
  6. Premier przeprasza obywateli i sugeruje wcześniejsze zniesienie obostrzeń. Zaskakująca wiadomość z Włoch

Źródło: twojenowinki.pl

Następny artykuł