Ogórki z tym nawozem osiągną wielkie rozmiarysmakdnia.pl/print screen

Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Ogórki z własnego ogródka będą zdecydowanie lepiej smakowały niż ze sklepu, w końcu sami własnymi rękoma je uprawialiśmy. Aby wspomóc ich rozwój, możemy przygotować domowy nawóz specjalnie dla ogórków. Nie wyrzucaj łupin z cebuli, są szalenie przydatne w ogrodzie. Pewien miłośnik ogrodnictwa zrobił z nich miksturę i zebrał zachwycające plony ogórków, receptura trafiła do sieci.

Ogórki ze sklepu nigdy nie osiągną pełni smaku jak te, które wyszły spod własnej ręki. Doglądanie upraw, a następnie jedzenie ich sprawia niebywałą przyjemność i polecamy aby każdy choć raz zasadził własne owoce lub warzywa. Jeśli jesteś posiadaczem ogórków lub planujesz je posadzić, ten nawóz jest idealnie dla ciebie. Nie wyrzucaj łupin od cebuli, są szalenie przydatne podczas przygotowywania domowego nawozu.

Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w BiedronceBardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w BiedronceCzytaj dalej

Ogórki dzięki niemu rosną jak nigdy dotąd - domowy nawóz ma wielką moc

Jednym z jego największych plusów jest naturalność, wszystkie składniki są organiczne i nie wpływają negatywnie na środowisko, nie przenikają do ogórków i nie zatruwają naszych organizmów. Pewien mężczyzna zajmujący się plantacją ogórków po stosowaniu mikstury z łupin cebul zbiera przeogromne plony. Potrzebne są jedynie dwa składniki i dosłownie kilka minut, jednak warto jest chwilkę popracować nad nawozem. Wspomoże rozwój roślin i pozwoli osiągnąć wspaniałe zbiory.

Dzisiaj grzeje:

  1. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz
  2. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Do przygotowania nawozu potrzebujesz jedynie łupin cebuli, garnka oraz wody. Z około 3-4 kilogramów łupin przygotujesz 5 litrów nawozu. Proces przygotowania nawozu jest banalny. Włóż łupiny do garnka i zalej je dwoma litrami wody. Postaw garnek na gazie i gotuj przez około 10 minut mieszając od czasu do czasu. Zdejmij miksturę z gazu i odstaw do ostudzenia. Dolej do wywaru 3 litry wody i tak przygotowanym nawozem podlewaj ogórki codziennie.

Jeśli będziesz spryskiwał nim rośliny, zmniejszysz prawdopodobieństwo zarażenia pasożytami.

Najlepsze newsy:

  1. Schudła 100 kg, żeby w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda. Spektakularna przemiana
  2. 14-latka została matką. Pokazała zdjęcia, które są nie do uwierzenia
  3. Wielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekli
  4. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  5. Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych
  6. Organizatorzy wakacji mówią o największym zagrożeniu. Trzeba brać je pod uwagę

Źródło: smakdnia.pl

Następny artykuł