Ogórki kiszone zmieniły jej życieFacebook / The Amazing Facts

Zaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliwe

Nie da się ukryć, że ogórki kiszone to fantastyczny przysmak, który idealnie sprawdza się zarówno jako dodatek do potraw jak i niezależna przekąska. Pewna blogerka postanowiła przetestować jak na nią wpłynie regularne picie kiszonej zalewy. Efekty przerosły jej najśmielsze oczekiwania.

Ogórki kiszone są uwielbiane w Polsce. Niejednokrotnie mogliśmy się zachwycać ich fantastycznym smakiem. Warto jednak pochylić się również nad samą wodą, w której są trzymane. Jej właściwości mogą zaskoczyć niejedną osobę. Wpływ jest zauważalny już po siedmiu dniach.

Włożył różę w ziemniaka. Po siedmiu dniach złapał się za głowę, uzyskał niemożliwy efektWłożył różę w ziemniaka. Po siedmiu dniach złapał się za głowę, uzyskał niemożliwy efektCzytaj dalej

Blogerka wzięła pod lupę ogórki kiszone

Nie od dziś wiadomo, że oprócz znakomitego smaku ogórki kiszone posiadają również wyjątkowe właściwości prozdrowotne. Wszystko za sprawą zawartych w nich witamin. Nowojorska blogerka, która często wykonuje najróżniejsze eksperymenty postanowiła sprawdzić jak woda, w której przechowywane są ogórki kiszone, wpłynie na jej zdrowie. Nie spodziewała się, że osiągnie takie efekty.

Ogórki kiszone oraz woda po nich są prawdziwym bogactwem witamin A, C i E. Zalewa jest również pełna przeciwutleniaczy, które mogą spowalniają procesy starzenia się. Ponadto podobnie jak inne kiszonki zawiera kultury bakterii, które pozytywnie wpływają na prace układu pokarmowego. Blogerka pijąc codziennie wodę z ogórków kiszonych już w siódmym dniu zauważyła znaczące różnice. Jak wpłynęła na jej organizm?

Dzisiaj grzeje:

  1. 6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość
  2. Stało się, prezydent podpisał ustawę. Dzieci dostaną kolejne 500 zł, a niektóre nawet 1000 zł

Ogórki kiszone zmieniły jej życie

Ileana Paules-Bronet słyszała, że zalewa może pozytywnie wpłynąć na jej zdrowie. Nabyła ogórki kiszone i zaczęła codziennie pić jeden kieliszek napoju. Nie da się ukryć, że słono kwaśne smaki nie są typowe w Stanach Zjednoczonych, w związku z tym blogerka musiała się przełamać, żeby w ogóle przełknąć wodę z ogórków. Jednak okazało się, że wcale nie jest taka zła. Późniejsze razy były dla niej już coraz łatwiejsze do zaakceptowania. Po siedmiu dniach zauważyła, że po intensywnych ćwiczeniach fizycznych przestały doskwierać jej skurcze. Ponadto problem nieświeżego oddechu stał się tylko ponurym wspomnieniem. Ileana Paules-Bronet stwierdziła również, że bóle menstruacyjne nie były już tak bardzo dokuczliwe. Wystarczyło zaledwie kilka dni regularnego picia soku. Same ogórki kiszone również warto zjeść, ponieważ ich właściwości są bardzo zbliżone.

Najlepsze newsy:

  1. Już niebawem każdy Polak i Polka "wyspowiada" się urzędnikom. Kara za odmowę jest bardzo wysoka
  2. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko
  3. Przyrządzając fasolkę szparagową, zawsze pamiętaj o 2 zasadach. Jeśli je zignorujesz, skutki mogą być opłakane
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Nowa, jeszcze pyszniejsza wersja słynnej surówki z KFC. Kapustę zastąpisz uwielbianym warzywem
  6. Piotr Żyła idzie na wojnę z byłą żoną. Ujawnił porażające zdjęcia, Justyna Żyła miała grozić śmiercią

Źródło: kobieta.onet.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł