Ola Kwaśniewska i gafa mężaInstagram / @aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Ogromna wtopa, z jego pomyłki ciężko przestać się śmiać

Ola Kwaśniewska jest jedną z tych osób, która wzbudza spore zainteresowanie. Na samym Instagramie dziennikarkę śledzi ponad 162 tysiące użytkowników. Gwiazda jakiś czas temu pochwaliła się zakupami, które zrobił jej mąż. Nikt nie spodziewałby się takiej pomyłki.

Bez wątpienia Ola Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą udane małżeństwo. Nie od dziś wiadomo, że mężowie na zakupach potrafią wywołać spore zaskoczenie doborem produktów spożywczych. Jednak to co zaprezentowała w sieci Ola Kwaśniewska może przyprawić o śmiech.

Mogłeś już mieć lub nie wiesz, że masz COVID-19. Wirusolodzy wskazali na 6 łagodnych objawów, utrata smaku czy brak apetytu nie zawsze występująMogłeś już mieć lub nie wiesz, że masz COVID-19. Wirusolodzy wskazali na 6 łagodnych objawów, utrata smaku czy brak apetytu nie zawsze występująCzytaj dalej

Ola Kwaśniewska poprosiła o koperek i awokado

Nie da się ukryć, że Ola Kwaśniewska regularnie dzieli się swoją codziennością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przeważnie publikuje zdjęcia prezentujące to jak spędza swój wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. W relacji na portalu Instagram dziennikarka zaprezentowała co kupił jej mąż, kiedy poprosiła go o koperek i awokado.

Ola Kwaśniewska z pewnością przecierała oczy ze zdumienia, gdy ujrzała co kupił dla niej Kuba Badach. Celebrytka nie mogła oprzeć się pokusie i pochwaliła się w sieci zakupami zrobionymi przez męża. Z czym pomylił charakterystyczne produkty spożywcze?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  2. Wprowadzają stan wyjatkowy na 30 dni. Sytuacja za granicą wygląda coraz gorzej
  3. Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnika

Zabawna zakupowa pomyłka

Okazuje się, że mąż dziennikarki zamiast awokado i koperku zakupił mango i natkę pietruszki. Nie da się ukryć, że znacząco się różnią od produktów, o które poprosiła Ola Kwaśniewska. Celebrytka od razu zrobiła zdjęcie i podzieliła się zakupową gafą męża ze swoimi fanami.

Ola Kwaśniewska i gafa męża

Instagram / @aleksandraleksandrowna

Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnikaGessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnikaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. NFZ wprowadza ostre ograniczenia. Dostać się po pomoc to będzie prawie cud?
  2. Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało
  3. Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepis
  4. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  5. Mamy najcudowniejsze zdjęcie ze ślubu Wojciechowskiej. Podróżniczka często ujawnia kulinarne sekrety odwiedzanych miejsc
  6. Minister Zdrowia właśnie przekazał wiadomość. Już nie ma odwrotu

Źródła: Instagram / @aleksandraleksandrowna; Dzień Dobry TVN

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł