Ola KwaśniewskaInstagram / aleksandraleksandrowna

Niemożliwe, brakuje słów. Kwaśniewska spojrzała na talerz w restauracji i nagle zaczęło się dziać

Ola Kwaśniewska miała nie lada przygodę w restauracji. Gdy tylko zobaczyła jak wygląda danie, które jej zaserwowano, nie mogła powstrzymać emocjonalnej reakcji. To trzeba koniecznie zobaczyć.

Ola Kwaśniewska postanowiła wybrać się do restauracji na pyszny posiłek. To byłby wieczór jak każdy inny, gdyby nie danie, które przed nią się pojawiło. Reakcja Oli była tak bezcenna, że została uwieczniona na fotografii. Jednak zupełnie nas to nie dziwi, ponieważ danie nie wygląda zwyczajnie. Od razu na usta cisną się słowa zdumienia, a zaaferowanie Oli jest całkowicie zrozumiałe.

Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocjeCórka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocjeCzytaj dalej

Ola Kwaśniewska oniemiała w restauracji

Ola Kwaśniewska jest bardzo lubiana postacią w polskim show biznesie. Gwiazda, która zasłynęła dzięki tacie, który był prezydentem, po jego kadencji rozpoczęła własną działalność medialną. Od tamtego czasu budzi powszechną sympatię, a oddani fani z przyjemnością śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Można pomyśleć, że wizyta w restauracji nie jest niczym niezwykłym w życiu sławnej osoby. Jednak dla Oli Kwaśniewskiej stała się nie lada wyzwaniem. Gdy tylko zobaczyła jak wygląda zawartość jej talerza zwyczajnie zdębiała, a następnie zareagowała w rozbrajający sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód

Na talerzu Oli Kwaśniewskiej znajdowała się prawdziwa góra jedzenia. Szczuplutka celebrytka przy furze jedzenia wygląda bardzo skromnie. Na talerzu możemy dojrzeć potrawę w kształcie kopca zajmującą wielki półmisek. Wierzch dania suto posypany został mięsem, a obok niego spoczywają aż dwa sosy. Tak potężna porcja niesamowicie rozbawiła Olę, która nie mogła przestać się śmiać. Całe szczęście ten moment został uwieczniony i możemy podziwiać pokonaną przez wielką ilość jedzenia Olę.

Ola Kwaśniewska fot: Instagram/ aleksandraleksandrowna

Najlepsze newsy:

  1. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
  2. Niewyobrażalnie tragiczny finał urodzin nad jeziorem. Nie żyje 25-letni chłopak, rodzina załamana
  3. Samochód wjechał w grupę turystów. Są ciężko ranni. Druzgocące zdarzenie w europejskim mieście
  4. Pikantna surówka z marchewki posmakuje każdemu. Wystarczą 3 ząbki czosnku i dodatek, który każdy ma w lodówce, by stworzyć obłędny miks
  5. Steczkowska jest załamana, żali się. Wydała oszczędności, nie stać jej na remont kuchni
  6. Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczej
  7. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne

Źródło: Instagram

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł