Oranżada w proszku smakuje najlepiej wprost z torebki.allegro.pl

Pamiętacie oranżadę w proszku? Zazwyczaj spożywano ją w jeden sposób

Oranżada jak mało który produkt sprzed lat budzi w nas miłe wspomnienia. Musujący proszek robił furorę w PRL, gdy trudno było o wyszukane słodycze. Orzeźwiające owocowe smaki były wówczas miłą egzotyką, gdy sklepowe półki świeciły pustkami. Co ciekawe, mało kto rozpuszczał oranżadę w wodzie, by wypić powstały napój.

Oranżada w proszku robiła furorę jeszcze za czasów młodości naszych rodziców. Gdy w sklepie brakowało właściwie wszystkiego, smakosze doceniali każdy przysmak, który smakował inaczej niż proste dania. Słodycze z tego okresu nie były co prawda zbyt zdrowe, ale wszyscy miłośnicy wyjątkowych smaków wiedzą, że od czasu do czasu każdy miał ochotę na orzeźwiającą słodycz.

Gessler wytknęła właścicielce powiększone usta i drogie ciuchy. Wiemy, jak po emisji Gessler wytknęła właścicielce powiększone usta i drogie ciuchy. Wiemy, jak po emisji "Kuchennych rewolucji" potoczyły się losy jej restauracjiCzytaj dalej

Oranżada w proszku budzi sentyment do dziś. Mało kto jednak rozpuszczał ją w wodzie, by zrobić z niej napój

Oranżada jest wyjątkowym polskim napojem i do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Kolorowy napój z bąbelkami był szczególnie doceniany w szarych czasach PRL, gdy trudno było o tak wielki wybór słodkości i cukierków, jakim cieszymy się dzisiaj. Prawdziwi koneserzy rzadko kiedy spożywali ją w formie płynnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Obłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeś
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Oranżada w proszku sprawia największą frajdę, gdy zje się ją wprost z torebki - wówczas przyjemnie musuje, a owocowy i lekko kwaśny smak nie może się równać z niczym innym. Smakosze do dzisiaj zjadają oranżadę, zamiast ją wypijać, bo w tej formie smakuje po prostu najlepiej.

Najlepsze newsy:

   1. "Jest fatalnie". Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
   2. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
   3. Poszła z ojcem do sklepu spożywczego, wróciła z oczami pełnymi łez. Zupełnie nie spodziewała się takiej sytuacji
   4. Wiele osób popełnia 2 błędy przy robieniu ogórków małosolnych. Wiemy, jak ich łatwo uniknąć
   5. Ważne ogłoszenie dla wszystkich, którzy jutro chcą zrobić zakupy w Lidlu, Biedronce, Dino, Auchan i innych sklepach. Nie wszyscy mieli świadomość
   6. Dramatyczny wypadek znanego piłkarza. Gwiazdor spadł z 200 metrów (FOTO)

Źródło: https://wielkahistoria.pl/

Następny artykuł