Owoc spowodował wielką tragediępexels.com/Ihsan Aditya

Dziecko zjadło uwielbiany owoc, skończyło się rodzinną tragedią. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają innych

Owoc stał się powodem, przez który pewna rodzina przeżyła prawdziwa tragedię. Teraz zdruzgotani rodzice alarmują innych zanim zdarzy się kolejna katastrofa. Będąc na zakupach z małymi dziećmi poświęcaj im 100% uwagi.

Owoc wywrócił dotychczasowe życie całej rodziny do góry nogami. Mama wraz z synkiem wybrali się na rutynowe zakupy. Kobieta chciała kupić najpotrzebniejsze produkty spożywcze, których zwyczajnie zabrakło w kuchni. Nie przeczuwała najgorszego, co miało za kilka chwil się wydarzyć. Wystarczyło, że spuściła z oczu swojego synka na jedną chwile, aby zakupy zakończyły się tragedią.

40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladłCzytaj dalej

Owoc, którego pod żadnym pozorem nie należy dawać małym dzieciom do jedzenia

Emma i Mohammed pochodzą z Detroit w Michigan. Wraz z dwuletnim synkiem Ayyanem wiedli spokojne i niczym niezmącone życie. Młodzi rodzice byli szczęśliwi i cieszyli się z każdej drobnostki. Pewnego dnia Emma postanowiła iść na zakupy i zabrać ze sobą swojego synka Ayyana. Kiedy dotarli do sklepu, mama włożyła dziecko do specjalnego siedziska w wózku i zaczęła wędrować pomiędzy regałami w poszukiwaniu potrzebnych produktów.

Dzisiaj grzeje:

Po jakimś czasie minęli półki z warzywami i owocami, a Emma odwróciła się od synka i zaczęła uważnie przyglądać się etykiecie na jednym z produktów. Wtem usłyszała dziwny dźwięk zza pleców, więc zaalarmowana odwróciła się do dziecka. Twarz Ayyana była sina, a chłopiec nie mógł złapać tchu. W jego tchawicy utkwiło kilka winogron, które uniemożliwiały mu oddychanie. Emma natychmiast przeszła do reanimacji.

Po krótkiej chwili na pomoc przybiegli pracownicy sklepu, którzy wezwali pogotowie. Niestety, kiedy sanitariusze dotarli na miejsce, było juz za późno. Zdruzgotani rodzice przez dłuższy czas nie mogli dojść do siebie, więc postanowili, że zaczną ostrzegać innych rodziców przed podawaniem winogron małym dzieciom. Jeśli już chcemy dać dziecku winogrona, powinno się przeciąć je na pół lub na 4 mniejsze kawałki. Całe winogrono jest zbyt duże i może spowodować zadławienie.

Najlepsze newsy:

Źródło: pikio.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł