Owoce i woda gazowanaScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale オネガイシマス海賊団!!!【ワンピースファンチャンネル】

Zostawił na noc owoce w worku z gazowaną wodą. Rano oniemiał

Owoce są uwielbianym przysmakiem, który dostarcza nam wielu ważnych składników odżywczych. Bez wątpienia warto wzbogacić o nie swój codzienny jadłospis. Pewien mężczyzna postanowił zostawić owoce na noc w gazowanej wodzie. Efekt wywołał u niego nie lada konsternację.

Smakowite owoce niejednokrotnie potrafiły przyprawić nas o szybsze bicie serca. Okazuje się, że niepozorne przekąski mogą nas mocno zaskoczyć. Co daje pozostawienie ich na noc w worku z gazowaną wodą?

Rodowicz wtargnęła do sklepu mięsnego. Reakcja sprzedawczyni rozkłada na łopatki, miała tylko jedno pytanieRodowicz wtargnęła do sklepu mięsnego. Reakcja sprzedawczyni rozkłada na łopatki, miała tylko jedno pytanieCzytaj dalej

Owoce i gazowana woda

Nie da się ukryć, że owoce są znacznie lepszą przekąską od słodyczy. Miłośnicy łakoci niekiedy nie mogą przekonać się do zdrowszej alternatywy. Na szczęście można sprawić, że owoce staną się znacznie ciekawsze. Sekretem jest woda gazowana.

Mało kto spodziewałby się, że woda gazowana może tak wpłynąć na owoce. Wystarczy wlać ją do woreczka strunowego i umieścić w nim smakołyki. Pozostawione na noc przemienią się w nie lada frykas. Przekonał się o tym mężczyzna, który publikuje filmy na platformie YouTube. Ku jego zaskoczeniu bąbelki z wody przeniknęły do owoców. Efekt powalił go na łopatki. Które owoce najlepiej się do tego nadają?

Dzisiaj grzeje:

  1. Gotujesz dziś rosół? Pamiętaj, o 5 zasadach naszych babć, tylko wtedy wyjdzie idealny
  2. Polsat potwierdził. Donald Trump nie mógł złapać oddechu. "Najbliższe dni będą prawdziwym testem"
  3. Zrobisz je w 15 minut, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Zawsze się udaje

Owoce z bąbelkami

Eksperyment wykonany przez mężczyznę potwierdził, że owoce pozostawione na noc w gazowanej wodzie zyskują dodatkowe walory w postaci bąbelków. Najlepiej sprawdza się to w przypadku jabłek, pomarańczy, malin, borówek oraz winogron. Nagranie prezentujące efekty można znaleźć na YouTube na kanale オネガイシマス海賊団!!!【ワンピースファンチャンネル】.

Gessler nie mogła już dłużej milczeć. Pokazuje zdjęcie i apeluje do fanów, wszyscy patrzą tylko na jednoGessler nie mogła już dłużej milczeć. Pokazuje zdjęcie i apeluje do fanów, wszyscy patrzą tylko na jednoCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Ci w domach zapłacą 900, w mieszkaniach po 700. Nowa opłata ma być nie do uniknięcia
  2. Charakterystyczny objaw na skórze może wskazywać na raka. Nie warto go lekceważyć
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisem
  5. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  6. Włączyli kamerkę i dowiedzieli się, co w nocy robi ich dziecko. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Źródło: Pikio

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł