Pieczywo w sklepach BiedronkaWikipedia / Mateusz Giełczyński/ CC BY-SA 4.0; Pixabay / MaciejRudnicki / dubajjo

Jutro zmiana w Biedronce, jeśli kupisz pieczywo dostaniesz cudowną niespodziankę. Tłumy ruszą do sklepów

Nie da się ukryć, że pieczywo odgrywa istotną rolę w codziennym jadłospisie wielu Polaków. Biedronka postanowiła od jutra wprowadzić niezwykłą promocję. Kupując niepakowane chleby i bułki otrzymamy voucher o ich równowartości. Konieczne jest posiadanie karty "Moja Biedronka".

Mało kto spodziewałby się, że produkt tak powszechny jak pieczywo może być objęty niecodzienną promocją. Biedronka przerosła samą siebie. Już od jutra decydując się na zakup chleba i bułek wypiekanych na miejscu, możemy otrzymać bon na ich równowartość. Kwota nie przekroczy jednak 10 zł dziennie. Skorzystasz z takiej promocji?

Widzisz biały kożuch na kapuście kiszonej lub ogórkach kiszonych i nie wiesz czy jeść czy wyrzucać? Wyjawiamy co oznacza biały nalotWidzisz biały kożuch na kapuście kiszonej lub ogórkach kiszonych i nie wiesz czy jeść czy wyrzucać? Wyjawiamy co oznacza biały nalotCzytaj dalej

Wiele osób chętniej kupi pieczywo w sklepach Biedronka

Przeważnie promocje na pieczywo dotyczyły obniżki ceny wypieków. Tym razem sieć Biedronka postanowiła zachęcić swoich klientów do kupowania smakołyków w niekonwencjonalny sposób. Zgodnie z treścią ich gazetki, wykorzystując kartę "Moja Biedronka" 100% wartości pieczywa niepakowanego wróci do nas w postaci vouchera.

Z pewnością pieczywo będzie cieszyło się jeszcze większą popularnością. Nietuzinkowa promocja będzie obowiązywała od 16 do 18 listopada. Na jedną kartę "Moja Biedronka" dzienny limit wynosi 10 zł. Będziemy mogli wykorzystać je na kolejne zakupy, a w tym tygodniu czekają nas przeróżne promocje godne uwagi.

Biedronka w najnowszej gazetce przedstawiła przeceny obejmujące między innymi fantastyczne pieczywo. Kupując dwa chleby słowiańskie 380 g, drugi z nich będzie tańszy o 32%. Wówczas za sztukę zapłacimy jedynie 2,49 zł. Bliźniaczą promocją objęto chleb fitness 410 g.

Nie tylko pieczywo zostało objęte ofertą specjalną. Decydując się na zakup trzech opakowań szynki konserwowej Kraina Wędlin 200 g, ich koszt będzie niższy o 44%. Za jedno opakowanie zapłacimy zaledwie 3,33 zł. Musimy jednak pamiętać o użyciu karty "Moja Biedronka".

Dzisiaj grzeje:

  1. Połącz ocet jabłkowy z chrzanem, imbirem i kilkoma innymi składnikami. Otrzymasz naturalny antybiotyk o silnym działaniu
  2. Martyna Wojciechowska w programie na żywo powiedziała wszystko. Historia dziewczyny z krańca świata wyciska łzy
  3. Ciasto nie bez powodu nazywane "Szczęściem", smakuje jak czysta radość. Wykonanie jest banalnie proste, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania

Pieczywo i inne smakołyki objęte niecodziennymi promocjami

Pieczywo i szynka są świetnymi składnikami na kanapki. Przyda się jeszcze jakieś warzywo. Warto zwrócić uwagę na ogórki szklarniowe, które przeceniono o 50%. Kilogram będzie kosztował nas jedynie 4,99 zł. A co z masłem?

Czymże byłaby idealna kanapka bez masła. Na szczęście ono również zostało objęte promocją. Kupując dwa opakowania Masła Extra Polskie 200 g, za drugie zapłacimy maksymalnie o 82% mniej. W takiej sytuacji jedno będzie kosztowało 3,49 zł. Limit dzienny na kartę "Moja Biedronka" wynosi 6 sztuk.

Wielbiciele kawy również znajdą coś dla siebie. Jacobs Krönung 200 g od poniedziałku będzie tańsza o 24%. Możemy nabyć ją za zaledwie 18,99 zł. Natomiast kawa rozpuszczalna MK Cafe Gold 175 g będzie nasza za jedyne 12,99 zł.

Nie da się ukryć, że pieczywo i inne produkty w tym tygodniu zostały objęte niecodziennymi promocjami. Z pewnością w sklepach Biedronka pojawi się wielu klientów, którzy chętnie skorzystają z niepowtarzalnej oferty.

Ekspresowy przepis na uwielbiane przez wszystkich ciasto bez pieczenia. Najlepsze do kawy lub herbatyEkspresowy przepis na uwielbiane przez wszystkich ciasto bez pieczenia. Najlepsze do kawy lub herbatyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lekarz zachorował na koronawirusa. Teraz sam zdradza jak leczyć się w domu
  2. Marcin Daniec uratował życie ośmiu osobom. Zdumiewające wyznanie artysty
  3. Babciny trick sprawi, że ciasto na pierogi zawsze wyjdzie idealne. Korzysta z niego sama Gessler
  4. Mirosław przekazał wstrząsające informacje nt. obiadu w szpitalu na oddziale "covidowym". Pierwsze i drugie danie w kubkach po kawie
  5. Dodajesz imbir do herbaty? Cudownie, wzmacniasz pracę ważnego narządu
  6. Smutny, porzucony owczarek nie miał z kim się bawić. Pewnego dnia poznał nietypowego przyjaciela
  7. Marta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceni

Źródło: Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł