pieniądze.

Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Pieniądze szczęścia nie dają, jednak pozwalają nam kupować jedzenie. Teraz będzie potrzeba ich o wiele więcej, aby kupić popularny produkt. Wyjaśniamy dlaczego.

Pieniądze towarzyszą nam od bardzo dawna w różnych formach. Teraz są podstawowym surowcem, pozwalającym nam na wiele rzeczy. Skąd tak duże ceny produktu, który jemy wszyscy?

Magda Gessler nie wytrzymała. W rozpaczy po śmierci Królikowskiego apeluje do Polaków o 1 rzeczMagda Gessler nie wytrzymała. W rozpaczy po śmierci Królikowskiego apeluje do Polaków o 1 rzeczCzytaj dalej

Małe pieniądze nie wystarczą aby go dostać

Wszyscy znamy ten smak. Jedzony na kanapkach, dodawany do herbaty lub kawy, czy używany w wypiekach i innych deserach. Znamy jego właściwości, z których korzystamy od wieków. Leczy choroby, chroni przed nimi i nigdy sie nie psuje. Oto dlaczego będzie taki drogi.

Jednak jego cena powala. Rodzimy miód od dawna jest droższy, w porównaniu do sprowadzanego z zagranicy. Chiny sa największym importerem miodu na świecie, jednak jego jakość nie jest najlepsza. Z powodu zmian klimatycznych, Polski miód produkowany jest w mniejszych ilościach, co skutkuje większą ceną.

Koronawirus zagraża wielu gałęziom przemysłu, jednym z nich jest przemysł spożywczy. Ludzie boją się iść do pracy, co skutkuje mniejszą produkcją. Chiny są największym ogniskiem wirusa, są również jednym z największych producentów miodu. Większość miodu, który kupujemy w sklepach pochodzi właśnie stamtąd.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest ważna i oznacza coś niewybaczalnego. Biała piana na ogórkach kiszonych

2. Koronawirus w kolejnym kraju graniczącym z Polską. Reuter: pierwszy przypadek zakażenia

Miód jak wiemy ma wiele pożytecznych właściwości. Jest naturalnym antybiotykiem, wspomaga odpornośc, regeneracje po chorobie, przyspiesza gojenie ran, zawiere wiele minerałów oraz witamin.

  1. Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki
  2. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju
  3. Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobisz
  4. 12 najsilniejszych ziół przeciwwirusowych. Niektóre są banalne, a większość Polaków ich nie znała
  5. Rewolucyjny przepis zmieniający tradycyjne kotlety schabowe w jeszcze pyszniejszą wersję
  6. 3-miesięczny chłopiec trafił do szpitala z wysoką gorączką. Placówka odpowie za jego śmierć

źródło: finanse.wp.pl

Następny artykuł