pieniądze kelnerkaPikio

Kelnerka spojrzała na pieniądze zostawione przez klientów i tętno podskoczyło jej niemożliwie. Od razu wybiegła z restauracji

Praca w restauracji z całą pewnością należy, w których nietrudno o przygody. Wśród ludzi, którzy odwiedzają restauracje nie brak takich, których zachowanie może zszokować. I własnie na takich ludzi trafiła kelnerka Samantha Meyer. Gdy spojrzała na pieniądze, które po sobie zostawili, nie była pewna czy ktoś nie robi sobie z niej żartów.

Jak powszechnie wiadomo pieniądze jakie otrzymują pracownicy większości restauracji nie są szczególnie wielkie. Wysokość wynagrodzenia rzadko kiedy przekracza wartość minimalnego wynagrodzenia, a często jest nawet niższa. Dlatego w pracy kelnerki tak istotne sa konktakty z klientami, ci którzy czują się odpowiednio zadbani oraz potraktowani z szacunkiem, mogą wyrazić swoją wdzięczność w postaci napiwku. To własnie z takich drobnych pieniędzy pozostawionych przez zadowolonych gości, kelnerki potrafią nawet podwoić swoją wypłatę. Jednak czasem zdarza się odwrotnie i mimo najszczerszych wysiłków, ludzie niechętnie pozostawiają na stole dodatkowe pieniądze, co jest jest znakiem dla kelnerki, że jej praca nie została w pełni doceniona.

Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyStało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyCzytaj dalej

Dzień jak każdy inny, do momentu aż spojrzała na pieniądze zostawione przez klientów

Dla Samanthy Meyer to była zmiana jak każda inna, z uśmiechem podawała dania do kolejnych stolików w Mama Catena Vino e Cuchina w stanie Ohio. Tego wieczora jednak miała niezwykłych gości, którzy wprawili ją w zdumienie na wiele kolejnych dni. Przy jednym ze stolików obsługiwanych przez Samanthę siedziała urocza para w średnim wieku, małżeństwo raczyło się przystawkami oraz winem, których wartość wynosiła nieco ponad 100 dolarów. Jednak gdy przyszło do rozliczenia, Samantha otrzymała dwa banknoty o tym nominale. Była przekonana, że to pomyłka i czym prędzej chciała oddać pieniądze starszemu państwu. Oni jednak jedynie się usmiechnęli i zgodnie przyznali, że jej praca wymaga odpowiedniego wynagrodzenia. Zdziwiona i zadowolona Samatha wróciła do pracy.

Najdziwniejsze zdarzenie w karierze

Dzisiaj grzeje:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów
  3. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki

To jednak nie był koniec tego wieczora. Najbardziej szokujący moment miał dopiero nadejść. Mimo uregulowania rachunku, starsza para pozostała przy swoim stoliku. Kontynuowali wieczór zamawiając kolejne wino, a gdy przyniosła im rachunek, uregulowali go tak szybko, że nie zdążyła się z nimi nawet pożegnać. Gdy Samatha podeszła w końcu do stolika, zdębiała. Okazało się ze para pozostawiła jej 970 dolarów napiwku. Ten ogrom pieniędzy zdumiał kelnerkę i nie wahając się ani moment wybiegła za gośćmi. Byla pewna, że to jakąś dziwna pomyłka - jednak i tym razem przeurocze małżeństwo odparło, że chcieli ją po prostu docenić, a pozostawione przez nich pieniądze jej się zwyczajnie należą.

Najlepsze newsy:

  1. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze
  2. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  3. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  4. Wyciekły zdjęcia obiadów z polskich więzień. Dietetycy dbają o osadzonych, koszt 1 posiłku nie jest tajemnicą
  5. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  6. Legia Warszawa potwierdziła pierwszy letni transfer. Gwiazda Ekstraklasy trafi na Łazienkowską, to już oficjalne

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Źródło: Pikio.pl

Następny artykuł