Pieniądze okazały się wielkim problememflickr.com/Babij/ CC 2.0

Zrobiła zakupy i przy kasie podała banknot 200 zł. Kasjer zauważył napis, policja pojawiła się chwilę później

Pieniądze nie przykuwają naszej większej uwagi - każdy z nas jest z nimi doskonale zapoznany. Jedna z niedawnych historii pokazuje, że warto zmienić jednak swoje przyzwyczajenia. Gdyby nie niezwykła czujność kasjera, historia mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej.

Pieniądze pozwalają ludziom na całym globie zakupić wszelkie potrzebne produkty. Towarzyszą nam od tysięcy lat, a ich historia jest wyjątkowo burzliwa. Choć cyfryzacja postępuje z roku na rok co raz szybciej, wiele klientów ciągle korzysta z tradycyjnej fizycznej formy gotówki. Niestety, bardzo często fizyczne banknoty stają się także narzędziem do popełniania wielu różnych przestępstw. Historia Polki, która chciała 200 zł zapłacić w pobliskiej stacji benzynowej pokazuje, jak bardzo można wykorzystać obecnie panujący system finansowy. Teraz grozi jej ogromna kara, której z pewnością się nie spodziewała.

Klienci Biedronki, uważajcie, ujawniono ogromne oszustwo. Szkody mogą być nieodwracalne, zwłaszcza dla osób starszychKlienci Biedronki, uważajcie, ujawniono ogromne oszustwo. Szkody mogą być nieodwracalne, zwłaszcza dla osób starszychCzytaj dalej

Pieniądze stały się jej przekleństwem

Wiele osób uważa, że praca w sklepie jest prawdziwą sielanką. Panuje powszechna opinia, jakoby kasowanie produktów w żadnym wypadku nie było wymagającą pracą, która stwarza jakiekolwiek ryzyko. Okazuje się jednak, że nawet kasjerzy mogą mieć niebywałe przygody. Pewna mieszkanka powiatu cieszyńskiego przekonała się o tym na własnej skórze, kiedy zapłaciła za niewielkie zakupy banknotem o nominale 200 zł.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj
  2. Trwa walka, w środku było ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, wiadomość ze świata
  3. Gessler przeszła samą siebie. Niebywałe, co robi z ogórków kiszonych i do czego podaje

Na stacji paliw w Świętoszówce zatankowała swoje auto i zrobiła zakupy za prawie 35 zł. Zapłaciła wyżej wspomnianym banknotem, wzięła resztę i po chwili odjechała. Po krótkiej chwili personel stacji zorientował się jak duży błąd popełnili. 28-letnia kobieta zapłaciła bowiem fałszywymi pieniędzmi. Co ciekawe na papierze wydrukowany był także napis "souvenir", którego z początku nikt nie zauważył.

Kierownik stacji natychmiast ruszył w pościg za kobietą. Wcześniej zawiadomił policję o popełnionym przez nią przestępstwie. Szybko znalazł młodą kobietę na pobliskim parkingu. Ujął ją i przekazał w ręce funkcjonariuszy, którzy zabrali ją na komisariat.

- Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mieszkanka powiatu cieszyńskiego usłyszała zarzut oszustwa, za które grozi jej kara do 8 lat więzienia. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd - tłumaczy rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak.

Syn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejSyn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  2. Anna Dereszowska ostrzega przed chorobą, która zabrała jej mamę. Jedno badanie może uratować życie
  3. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje prawdziwa ikona muzyki, o śmierci poinformował zrozpaczony syn
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku
  6. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

Źródło: portalspozywczy.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł