Pieniądze spędzały jej sen z powiekFacebook / The Herald-Sun

Matka popełniła przestępstwo. Po chwili policjanci dali jej mnóstwo jedzenia

Pieniądze czasami sprawiają, że ludzie zmuszeni są do robienia najróżniejszych rzeczy, których nie zrobilibyśmy w normalnych warunkach. Kiedy matka popełniła przestępstwo, policjanci postanowili dać jej mnóstwo jedzenia. Do czego doszło?

Nie da się ukryć, że pieniądze ogrywają bardzo ważną role w naszym życiu. Niekiedy ich brak może pchnąć kogoś do popełnienia przestępstwa. Tak właśnie było w przypadku matki, która chciała zapewnić swoim dzieciom wszystko co najlepsze. Reakcja policji powala na łopatki.

Stało się. W związku z sytuacją w kraju Biedronka pilnie zmienia godziny otwarciaStało się. W związku z sytuacją w kraju Biedronka pilnie zmienia godziny otwarciaCzytaj dalej

Pieniądze spędzały jej sen z powiek

Pieniądze pozwalają nam na zakup niezbędnych produktów takich jak jedzenie. Wydatki w przypadku posiadania dzieci znacząco się zwiększają. Matka mieszkająca w Hillsborough w Karolinie Północnej była niezwykle zdesperowana. Brak pieniędzy sprawił, że musiała ukraść jedzenie ze sklepu. Policja dostała zgłoszenie o przestępstwie i namierzyła kobietę.

Okazało się, że pieniądze były ogromnym problemem dla matki wychowującej samotnie trójkę dzieci. Wcześniej prosiła o jakiekolwiek datki, jednak nikt nie przejął się jej losem. Postanowiła wynieść ze sklepu jedzenie o wartości 36 dolarów. Policjanci dotarli do jej domu. Kobieta otrzymała grzywnę oraz nakaz oddania produktów spożywczych. Później stało się jednak coś niezwykłego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gotowała uwielbiane uszka do barszczu. Gdy jej mama zobaczyła białą pianę, kazała natychmiast wszystko wyrzucić, powód poraża
  2. Polsat donosi. Gowin się wygadał. Wiemy, co z podróżowaniem po Polsce 1 listopada
  3. Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicie

Postawa policjantów jest godna podziwu

Funkcjonariusze wrócili do kobiety z masą jedzenia. Przynajmniej przez jakiś czas pieniądze przestały być zmartwieniem matki. Kobieta otrzymała od policjantów zapasy mięsa, owoców, warzyw i innych niezbędnych produktów.

- Praca policji to nie tylko sztywne procedury. W pierwszej kolejności jesteśmy ludźmi, dopiero później policjantami. Często okazujemy współczucie naszym współobywatelom. OTO właśnie Policja Hillsborough. Wyrazy szacunku dla starszego kaprala Brashaw i oficer Spragins - napisał Komisariat Policji, przytaczany przez portal Newsner.

pieniądze i jedzenie

Facebook / The Herald-Sun

pieniądze i jedzenie

Facebook / The Herald-Sun

Przed chwilą zdjęcie trafiło do sieci. Gessler w mokrym podkoszulku, bez makijażu wynurza się z jacuzziPrzed chwilą zdjęcie trafiło do sieci. Gessler w mokrym podkoszulku, bez makijażu wynurza się z jacuzziCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pilny komunikat Biedronki. Sieć wprowadza ogromne zmiany, sklepy będą czynne w zupełnie innych godzinach
  2. Niedobór jednej witaminy zwiększa ryzyko zachorowania na COVID-19. Zaskakujące wyniki badań brytyjskich naukowców
  3. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza
  4. Jak Sekielski tak szybko schudł? Ujawnił oszałamiającą recepturę na zupę z buraka, ma prozdrowotne właściwości
  5. W weekend będzie się działo, przygotuj się już teraz. Trzeba tylko zabrać do Biedronki monetę 5 zł
  6. Ślub miał być spełnieniem jej marzeń. Panna młoda zrealizowała szalony pomysł, goście nie mogli wyjść z podziwu

Źródło: Newsner

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł