Pieniądze z 1000+ pomogą dać nam wspaniałe wakacje?pixabay.com/wpaczocha

1000+ dla Polaków na wakacje dużym czy małym wsparciem? Ceny jedzenia w nadmorskich kurortach są bardzo duże

Pieniądze z 1000+ są proponowane prze rząd dla Polaków na udane wakacje. Na jak dużo rozrywek wystarczy tysiąc złotych i na co można sobie pozwolić? Niestety, mamy złe wieści, wakacje nad morzem będą wyjątkowo drogie, możemy potrzebować więcej pieniędzy.

Pieniądze z 1000+ mają pomóc nam wyjechać na wakacje, które obecnie mogą nie być do końca udane. Tysiące Polaków straciło pracę, a stan gospodarki nie jest najlepszy. Komu przysługuje wakacyjny bon oraz co będziemy mogli sobie za te pieniądze kupić? Odpowiadamy na pytania.

Będzie szturm klientów na Biedronkę. Ceny mięsa, masła i młodej kapusty zwalają z nógBędzie szturm klientów na Biedronkę. Ceny mięsa, masła i młodej kapusty zwalają z nógCzytaj dalej

Pieniądze dla Polaków na wakacje - 1000 zł na wydatki związane z wypoczynkiem

1000+ czyli bony turystyczne mają przysługiwać pracownikom, zarabiającym nie więcej, niż 5,2 tys. zł brutto miesięcznie. Pieniądze mają być w postaci karty przedpłaconej, więc nie będziemy mogli dysponować nimi jak chcemy, lecz będziemy musieli opłacać noclegi, restauracje czy wejścia turystyczne. Wydawać by się mogło, że 1000 złotych to sporo, jednak wakacyjnych kurortów możemy nimi nie podbić.

Dzisiaj grzeje:

  1. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę
  2. Przypominamy, w najbliższą środę wchodzi zapowiadany zakaz. Niektórych produktów już nie kupisz

Dla rodziny 2+2 te pieniądze nie są duże. Zwykłe wyjście do restauracji może zmniejszyć ten budżet o nawet 1/4 co powoduje, że 4 dni codziennego jedzenia w nadmorskich lokalach mogą wyczerpać 1000+ bez większego problemu.

Podobna sytuacja jest z koloniami dla dzieci. Jeśli chcemy, aby nasza pociecha uczestniczyła w wypoczynku zorganizowanym, 10 dniowa kolonia kosztuje średnio 2 tysiące złotych. W takim razie, bon turystyczny pozwoli nam opłacić jedynie połowę potrzebnej sumy.

Podsumowując, program 1000+ z pewnością może wspomóc rodzinny budżet, jednak nie jest gwarantem pokrycia wszelkich wakacyjnych wydatków, które zwykle są zaskakująco duże.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje uwielbiany aktor najlepszych seriali z TVP, TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne informacje
  2. Ważny apel ministerstwa zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, znamy treść
  3. Zjawiskowa sztuczka z arbuzem. Wywołuje we wszystkich głębokie zdumienie
  4. Dlaczego pomidory pękają na krzaku? Zła oznaka, wysyłają ważny sygnał, musisz działać z rozmysłem
  5. Dostawca jedzenia zapukał do drzwi księdza. Duchowny oniemiał po jego słowach
  6. Znoszą zakaz, genialna wiadomość dla Polaków. Wielu czekało na tę chwilę od grudnia

Źródło: money.pl

Następny artykuł