Okradł sklep z szybkowarów, które w przeliczeniu na pieniądze kosztują ponad 1500 złotychKMP Lublin

Monitoring sklepu wszystko uchwycił, mężczyzna chwycił nieziemsko drogi sprzęt kuchenny. Policja pilnie prosi o pomoc

Pieniądze mogą stać pomiędzy upragnionymi przez nasz przedmiotami a nami samymi. Dla pewnego mężczyzny brak wystarczającej sumy nie stanowił żadnego problemu, postanowił, że zwyczajnie ukradnie upragniony sprzęt. Na szczęście, cały czyn został nagrany na monitoringu, więc teraz sprawca jest poszukiwany przez policję - która pilnie prosi o pomoc.

Pieniądze mogą wywoływać w ludziach różne emocje. Cieszymy się i czujem,y satysfakcję kiedy stać nas na przedmioty, które chcemy kupić. Z drugiej strony brak funduszy frustruje nas a my z irytacją i żalem spoglądamy na rzeczy, których mieć nie możemy. Prawdopodobnie właśnie złością kierował się złodziej, który wyniósł bardzo drogi sprzęt kuchenny ze sklepu. Na szczęście dla policji, monitoring uchwycił sylwetkę mężczyzny.

Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunekSkandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunekCzytaj dalej

Duże pieniądze warte były sprzęty, które wyniósł mężczyzna ze sklepu - teraz poszukuje go policja

Do kradzieży doszło w maju tego roku, lecz dopiero teraz policja postanowiła udostępnić wizerunek mężczyzny. Okradziony sklep należy do sieci Stokrotka i znajduje się w Lublinie. Mężczyzna wyniósł ze sklepu dwa szybkowary o łącznej wartości ponad 1500 złotych. Policjanci ustalili, że podejrzany wchodził do sklepu dwa razy i wykorzystując nieuwagę personelu sklepu wyprowadził dwa pudełka.

Dzisiaj grzeje: 1. 4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować
2. Lidl rzucił na sklepy absolutny hit. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce

Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z policją. Zgłoszenia można składać w VI komisariacie policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b pojawiając się na nim osobiście lub dzwoniąc pod numer 47 811 47 80 / 47 64. Zgłoszenia można również składać dzwoniąc na numer 112 i kontaktując się z najbliższym komisariatem.

Najlepsze newsy:

1. Nie płacicie abonamentu RTV? Niebawem może odwiedzić was kontrola, KRRiT właśnie wydała komunikat
2. Porażające odkrycie na południu Polski. Widok wprawił w osłupienie nawet policję
3. Nagła zmiana. Ceny masła zwalają z nóg, Polacy zadziwieni
4. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
5. Włóż do papierowej torebki kilka pomidorów i jedno jabłko. Efekt cię mocno zaskoczy, nigdy nie z tego nie zrezygnujesz
6. Marcin Gortat nie mógł dłużej wytrzymać. Dodał mocny wpis, który usunął, ale w internecie nic nie ginie

Źródło: spottedlublin.pl

Następny artykuł