Magda Gessler apeluje do fanów o pomoc, potrzebne są pieniądzeinstagram.com/magdagessler_official/

Gessler zwróciła się do fanów o pomoc. Pilnie potrzebne są spore pieniądze

Pieniądze szczęścia nie dają, jednak mogą ratować życie. Z takiego założenia wyszła pani Magda Gessler, która postanowiła zwrócić się do swoich fanów o pomoc finansową. Pieniądze, które uda się jej uzyskać pójdą na bardzo szczytny cel, który pomoże nam wszystkim w obecnych trudnych czasach.

Pieniądze stanowią dużą barierę dla wielu aspektów naszego życia. Bez nich nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na wiele przyjemności czy załatwić niektóre ważne sprawy. Magda Gessler chce pomóc, jednak aby to zrobić, potrzebuje sporych pieniędzy. Dlatego odezwała się do swoich fanów z prośbą o finansowe wsparcie, w zamian zaoferowała coś niesamowitego.

Nigdy nie wyrzucaj skorupek jaj. Upiecz je w piekarniku i zmiel, powstały proszek jest cenniejszy niż myśliszNigdy nie wyrzucaj skorupek jaj. Upiecz je w piekarniku i zmiel, powstały proszek jest cenniejszy niż myśliszCzytaj dalej

Pieniądze są potrzebne Magdzie Gessler na szczytny cel

Znana i lubiana restauratorka Magda Gessler zaapelowała do swoich fanów w sprawie szczytnego celu. Gessler chce wspomóc naszą służbę zdrowia. W tym celu wyprzedaje swoje ubrania, a zysk przeznaczy na lekarzy. Jak dokładnie ma wyglądać cały proces? Pani Magda w w programie Kuchenne Rewolucje nosi wiele różnych kreacji. Jej styl jest często kolorowy, nietuzinkowy i wyjątkowo oryginalny. Wyprzedaje te kolekcje, które założyła jedynie raz. Ma nadzieje, że jej ubrania dostaną drugie życie, a kobiety, które będą w nich chodziły, poczują wielką radość.

Dzisiaj grzeje: 1. Jutro w Lidlu, Biedronce, Netto, Kauflandzie, Dino, Carrefourze, Tesco, Żabce i innych kolejne wielkie zmiany, na które czekali wszyscy

2. Branża turystyczna wściekła na Szumowskiego. "Jednym zdaniem zaprzepaścił miesięczny trud"

- Robię to, bo moja chęć pomocy jest po prostu silnie zakorzeniona w moim charakterze. Stale wymyślam jakiś sposób, aby komuś pomóc, umilić życie... Nie umiem żyć inaczej. To moja motywacja każdego dnia - tłumaczy Gessler. Niebawem będzie można zakupić stroje pani Magdy.

Niestety, są także złe wiadomości. TVN musiał podjąć decyzje o zatrzymaniu emisji niektórych programów. Jednym z nich są Kuchenne Rewolucje, wyemitowano tylko 4 odcinki 21 sezonu. Na powrót show musimy czekać prawdopodobnie aż do jesieni.

Najlepsze newsy:

   1. Tata kupił córce używane auto. W środku znalazł ręcznie napisany list, gdy go przeczytał, całkowicie się załamał
   2. Tata wyszedł z pokoju w czasie wideokonferencji. Wtedy do pokoju wkroczył syn i postanowił wyjaśnić coś współpracownikom
   3. Ręce opadają. Polacy wyrzucili do śmieci mnóstwo jedzenia kupionego na zapas
   4. Wynajmujący odpuścił czynsz matce z czwórką dzieci i kupił jej jedzenie. Kobieta zalała się łzami
   5. Kobieta usłyszała w supermarkecie krzyk dziewczynki. Po chwili ujrzała skandaliczne sceny
   6. Kolejna fala nowych podejrzeń wobec Wuhan. Jest stanowcza reakcja szefa laboratorium wirusologicznego

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł