Pieniądze dla chorej Zosi zostały ukradzioneFacebook / Wiadomości Płock

Cała Polska podaje dalej, szukają go. Porażające nagranie z restauracji, skrzywdził Zosię

Mężczyzna zrobił coś niewyobrażalnego. Ukradł pieniądze przeznaczone dla ciężko chorej Zosi. Haniebny akt miał miejsce w jednym z płockich lokali gastronomicznych. Teraz cała Polska poszukuje osobnika z nagrania. Czy go rozpoznajesz?

Czasami pieniądze odgrywają kluczową role. Tak właśnie jest w przypadku małej Zosi chorującej na rdzeniowy zanik mięśni. Niestety jej cierpienie nic nie znaczyło dla pewnego mężczyzny, który postanowił ukraść datki zostawiane przez klientów restauracji.

Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądNie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądCzytaj dalej

Bezwzględny mężczyzna zabrał pieniądze, które miały pomóc chorej Zosi

Ciężko uwierzyć, że ktokolwiek zdecydowałby się na to, by zabrać pieniądze przeznaczone na pomoc dla cierpiącego dziecka. Okazuje się, że wśród nas pojawiają się osoby, które myślą wyłącznie o sobie. Do tego grona ewidentnie można zaliczyć mężczyznę z nagrania.

Zosia ma zaledwie 8 miesięcy, jednak już teraz potrzebne jej są ogromne pieniądze. Dziewczynka cierpi na SMA typu pierwszego i jedynym ratunkiem jest niewyobrażalnie droga terapia. Aktualnie nadal brakuje prawie 3 milionów złotych. W akcje zbierania środków zaangażowało się wiele osób. Jednak pewien mężczyzna postanowił przywłaszczyć datki klientów płockiej restauracji. Nagranie z całego zajścia zostało opublikowane na Facebooku przez Wiadomości Płock. Widać na nim jak mężczyzna zabiera puszkę, w której znajdują się pieniądze dla Zosi. Teraz poszukują go internauci w całej Polsce. Każda informacja na jego temat może okazać się niezwykle istotna.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ogromna strata. Ostrzeżenie dla Polaków robiących zakupy w Biedronce, Lidlu i innych
  2. Zatrważające wieści z Auschwitz. Turyści nie mogli uwierzyć własnym oczom. Przechodzi ludzkie pojęcie
  3. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce

Rodzice małej Zosi błagają o pomoc. Liczą się wszelkie pieniądze

Mężczyzna, który ukradł pieniądze ubrany był w pomarańczową czapkę, ciemną bluzę i jeansowe spodnie. Niestety, na nagraniu nie widać jego rysów twarzy. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet sam ubiór może doprowadzić do jego odnalezienia. Zabrane przez niego pieniądze powinny trafić do chorej Zosi. Jej rodzice doceniają każdą pomoc finansową i przyznają, że czas jest ich przeciwnikiem. Na portalu Się Pomaga została umieszczona zbiórka na rzecz leczenia dziewczynki. Szczegóły akcji są dostępne TUTAJ.

Pieniądze dla Zosi są niezwykle istotne

siępomaga / waleczna Zosia

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury stażowe wracają. Po zmianach świadczenie już przed 60. urodzinami, ale jest warunek
  2. Oficjalne. 1 października zmienią się obowiązujące zakazy
  3. Anię zamurowało podczas grzybobrania. Zajrzała do czarnej dziury w ziemi i nie mogła uwierzyć własnym oczom
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródła: Facebook / Wiadomości Płock / siępomaga / waleczna Zosia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł