pieniądze(adam_gorka/pixabay.com)

Obsługiwani w restauracji bogacze zrobili 1 niewysłowioną rzecz. Kelnerka z wrażenia zaczęła tracić grunt pod nogami

Pieniądze zarabiane przez kelnerów nie zawsze odzwierciedlają, to, jak ciężka jest ich praca i jak wiele wysiłku muszą w nią włożyć. Historia tej kelnerki zaskakuje. Nie spodziewała się, że coś podobnego kiedykolwiek ją spotka.

Pieniądze są małe, goście często niewdzięczni, a praca ciężka - tak wygląda praca kelnera. Wiedziała o tym bohaterka naszej opowieści, jednak nadal lubiła swoją pracę. W zwykły, sobotni wieczór, jej zmiana w pewnej restauracji już kończyła się i został tylko jeden stół do sprzątnięcia. Przed chwilą siedziała przy nim czteroosobowa grupa. Obsługiwanie tej grupy klientów nie było wyzwaniem. Byli mili i zachowywali się kulturalnie, nie było na co narzekać. Kelnerka przyniosła im rachunek i zajęła się swoimi pozostałymi obowiązkami. Ponieważ była zajęta nie zauważyła, kiedy grupa opuściła restaurację. Podeszła do pustego stolika, rozpoczęła rutynowe sprzątanie i wkrótce poczuła, że się trzęsie.

Zajrzała do śmietnika pod znanym polskim sklepem, odkryła skandal i w pośpiechu zaczęła robić zdjęcia. Jest aferaZajrzała do śmietnika pod znanym polskim sklepem, odkryła skandal i w pośpiechu zaczęła robić zdjęcia. Jest aferaCzytaj dalej

Pieniądze, których sobie nawet nie wyobrażała


Kobieta spojrzała na rachunek na 157 dolarów zobaczyła, że grupa zostawiła hojny napiwek 50 dolarów Pomyślała, że to bardzo miłe. Jednak potem przyjrzała się uważnie i zaniemówiła.

- To jedna z tych rzeczy, o których nie sądzisz, że kiedykolwiek mogłyby ci się przydarzyć - czytałam takie historię wiele razy i nigdy bym nie przypuszczała, że spotka to właśnie mnie - wyznała kelnerka jakiś czas po zdarzeniu.

Okazało się, że za pierwszym razem źle spojrzała na rachunek. Okazało się, że napiwek w rzeczywistości wynosił nie 50, nie 500 a 5000 dolarów! To prawie 20 tysięcy złotych. Poprosiła, by barman spojrzał na ten czek, bo sama nie mogła uwierzyć swoim oczom. Barman potwierdził, że czek jest jak najbardziej prawdziwy, a następnie pogratulował koleżance napiwku.

Hojnym klientem okazał się znany miliarder, Ernie Boch Jr. Kelenerce już od początku wydawało się, że chyba go rozpoznaje, ale jego podpis na czeku wszystko potwierdził. Boch Jr. jest dyrektorem generalnym i prezesem Boch Enterprises, firmy zajmującej się sprzedażą samochodów, a jego wartość majątek wynosi około 1,1 miliarda dolarów.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę

Okazuje się, że ten wysoki napiwek był zainspirowany inną głośną historią. Podczas świętowania Nowego Roku inny milioner, Donnie Walhberg dał kelnerowi napiwek o wysokości 2020 dolarów, o czym poinformowała jego żona za pośrednictwem Twittera. Udostępniła zdjęcie czeku z podpisem "Donnie Wahlberg świętuje 2020 roku, jako niesamowity człowiek, którym jest." Boch musiał śledzić tę historię. “Donnie, twój ruch!” dopisał na rachunku wiedząc, że zdjęcie papierka prawdopodobnie obiegnie social media.


- Byłeś fantastyczny i cieszę się, że doceniasz naszą ciężką pracę. To było naprawdę miłe, ponieważ czasami czuję, że ludzie nie rozumieli jak ciężka bywa praca kelnera. - powiedziała kelnerka Jennifer w słowach skierowanych do Bocha za pośrednictwem mediów. Jeszcze nie zdecydowała, co zrobi z taką kwotą.

Najlepsze newsy:

  1. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski
  2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku
  3. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?
  4. 10 najgorzej wpływających na mózg produktów. Ich zjedzenie nas ogłupia?
  5. Ziemniaki znikają z gazetek supermarketów. Powód wywołuje wściekłość
  6. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł