Pieniądze, jakie kelnerka zobaczyła na paragonie, wprawiły ją w osłupienie.pixabay/jarmoluk

Kelnerka obsługiwała bogatych klientów. Spojrzała na paragon i pobladła, zaczęła się trząść

Pieniądze zostawiane przez klientów w restauracjach mogą niekiedy zaskoczyć obsługę lokalu. Pracowniczka nadmorskiej knajpy obsługiwała dość majętnych gości i początkowo nie zwróciła uwagi na paragon, który wystawiono po ich wizycie. Kiedy jednak uważniej mu się przyjrzała, była w szoku.

Pieniądze zostawiane we wszelkich lokalach gastronomicznych bywają niekiedy spore. Wyjście do restauracji traktujemy w końcu czasem jak małe święto, zwłaszcza, kiedy mamy ochotę na wykwintne i wyszukane dania. Pewna kelnerka zorientowała się, że goście, których obsługiwała, mogą sobie pozwolić na spory wydatek. Po ich wyjściu nie zwróciła jednak szczególnej uwagi na ich rachunek. Dopiero po chwili zorientowała się, co na nim widniało.

Królowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogródKrólowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogródCzytaj dalej

Pieniądze zostawione przez bogatych gości mocno zaskoczyły kelnerkę

Pieniądze zarabiane przez kelnerów w knajpach nie należą zwykle do zbyt wysokich. Ta profesja ma to do siebie, że klienci bywają opryskliwi i niezbyt doceniają pracę osób, które ich obsługują. Los kelnerów i kelnerek bywa więc dość trudny. Czasem jednak zdarzają się bardzo nietypowe sytuacje. Kelnerka w nadmorskiej knajpie doświadczyła czegoś zupełnie niespodziewanego. Grupka czterech przyjaciół świetnie bawiła się podczas wizyty w restauracji i nic nie wskazywało na to, że ich zachowanie tak bardzo zaskoczy kobietę. Kiedy jednak zerknęła na rachunek, jaki im wystawiono, zamarła.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. Andrzej Duda podjął ostateczną decyzję, nie ma odwrotu. Turyści przecierają oczy ze zdumienia
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

Kelnerka z przyjemnością obsługiwała stolik gości. Mężczyźni zachwalali kuchnię, żartowali i byli dla niej bardzo mili. Za posiłek zapłacili łącznie 157 dolarów, ale na rachunku była zupełnie inna kwota. Jak można się domyślać, majętni gości zostawili jej spory napiwek. "Spojrzałam na rachunek i pomyślałam och, 50 dolarów, to bardzo miłe. Przy 157 dolarach to naprawdę sporo. Później ponownie spojrzałam na paragon. Naprawdę długo się przyglądałam, nie mogłam uwierzyć, cała się trzęsłam" - opowiedziała. Okazało się, że mężczyźni zapłacili jej aż 5 tys. dolarów. Jednym z gości był bowiem Ernie Boch, miliarder, który postanowił dołączyć do wyzwania polegającego na wręczaniu dużych napiwków miłym kelnerom.

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieNiczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Robert Lewandowski dobrał nietypowego wspólnika. Był karany za wyłudzanie pieniędzy i ładunki wybuchowe
  2. Oficjalne. Wchodzą w życie nowe obostrzenia
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Źródło: Lelum

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł