Pieniądze stały się dla niego przekleństwemallegro.pl/ print screen

Wyjął 50 zł i zapłacił w restauracji. Nagle kasjer zbladł, bo odkrył prawdę o banknocie

Pieniądze dla wielu są najwyższym celem, dla którego potrafią zrobić bardzo złe rzeczy. Pewien mężczyzna zapłacił w restauracji banknotem o nominale 50 zł, dał go kasjerowi i wyszedł. Nagle pracownik zbladł, odkrył prawdę stojącą za pieniędzmi.

Pieniądze mogą stanowić przeszkodę w spełnianiu marzeń czy podstawowych potrzeb. Dla niektórych nawet brak środków nie jest przeszkodą, aby robić to co chcą. Kiedy pracownik restauracji zorientował co się dzieje z pieniędzmi, które dostał od klienta, natychmiastowo zbladł z zaskoczenia. Nie był przygotowany na taki obrót spraw.

Wielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekliWielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekliCzytaj dalej

Pieniądze nie były dla niego problemem - nie wiedział jednak co przyniesie przyszłość

Wszyscy mamy ograniczone środki finansowe i nie jesteśmy kupić wszystkiego co chcemy, na niektóre rzeczy musimy długo czekać i ciężko pracować. Pewien młody mężczyzna udał się do restauracji, w której zapłacił za posiłek banknotem o nominale 50 zł. Jak się wydawało, wszystko przebiegało całkowicie normalnie. Niestety, okazało się, że mężczyzna próbował oszukać restaurację płacąc podrobionymi pieniędzmi. Pomimo niewielkiej szkody dla restauracji, mężczyźnie grozi nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje:

  1. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok
  2. Masz tylko 2 dni na dopełnienie obowiązku. W przeciwnym razie możesz sporo stracić

Kasjer po chwili zauważył, że pieniądze zaczynają się rozklejać i zawiadomił policję. Funkcjonariusze stwierdzili, że banknot był podrobiony i szybko dotarli do miejsca zamieszkania przestępcy. W jego domu znaleźli drukarki i sprzęt komputerowy, który mógł posłużyć do drukowania fałszywek.

Teraz grozi mu kara 25 lat pozbawienia wolności, ponieważ przy okazji badania sprawy wprowadzenia fałszywego banknotu do obiegu, policja odkryła, że jeździł samochodem z zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi.

Najlepsze newsy:

  1. Podczas programu na żywo Ewa Drzyzga nie wytrzymała. Nagle zalała się łzami
  2. Możesz dostać aż 500 zł mandatu, jeżeli nie przestrzegasz jednego nakazu. Nowe zmiany już od dziś
  3. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  4. Cennik na targu zwala z nóg. Fasolka, czereśnie, pomidory, ziemniaki, truskawki i jabłka kosztują krocie
  5. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin
  6. Zwiedzali piękną rezydencję, nikt nie spodziewał się tego, co znajdą w piwnicy. Niesamowite

Źródło: se.pl

Następny artykuł