Pieprz w młynku. Jest trik aby maszynka nie była "jednorazowa"YouTube.com

Nie musisz kupować nowego. Prosty sposób na otwarcie „jednorazowego” młynka do pieprzu

Świeżo zmielony pieprz nadaje potrawom niesamowity smak. Wielu nie wyobraża sobie bez niego gotowania. Coraz większą popularnością cieszy się pieprz w młynku. Jak się jednak okazuje, wcale nie jest on jednorazowy. Nie musisz wydawać sporych pieniędzy na kolejny młynek z pieprzem. Wystarczy, że zastosujesz prosty trik, dzięki któremu uda ci się go otworzyć i wsypać świeże ziarenka pieprzu.

W każdym sklepie znajdziemy już pieprz w szklanej buteleczce, który na pokrywce ma młynek. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, jednak ma dwie istotne wady. Buteleczka na pieprz jest mała, dlatego jej zawartość szybko się kończy. Kolejną wadą jest fakt, że niemal wszyscy przekonani są, że nie można otworzyć pokrywki i po zużyciu wyrzucają buteleczkę i spieszą do sklepu po następną. Okazuje się jednak, że taki młynek wcale nie jest jednorazowy i istnieje bardzo prosty sposób, żeby go otworzyć.

Ujawniono, jak powstają frytki z McDonalds. Już więcej ich nie zjesz, klienci oburzeni jak nigdyUjawniono, jak powstają frytki z McDonalds. Już więcej ich nie zjesz, klienci oburzeni jak nigdyCzytaj dalej

Pieprz w buteleczce z młynkiem – opakowanie wcale nie jest jednorazowe, genialny trik

Istnieje genialny trik, by otworzyć młynek do pieprzu i zapełnić go ponownie. Mało tego, jest bardzo prosty i potrzeba na to zaledwie kilkudziesięciu sekund. Należy zagotować wodę w garnku, a następnie zanurzyć w niej na kilkanaście sekund plastikową część z młynkiem. Koniecznie uważaj, żeby się przy tym nie oparzyć.

Gorąca woda zmiękcza plastik, dzięki czemu w bardzo prosty sposób będziesz mógł zdjąć z buteleczki osłonę. Otwartą butelkę i pokrywkę należy dokładnie wyczyścić z pozostałości po pieprzu, a następnie osuszyć.

DZISIAJ GRZEJE: Jest afera. Wyciekło nagranie, tak produkują mięso, które jemy wszyscy

Całość zajmie ci bardzo niewiele czasu, a do tej samej buteleczki ponownie możesz dodać świeże kuleczki pieprzu i zamknąć ją ponownie tą samą przykrywką. Rewolucyjny trik udowadnia, że popularne młynki z pieprzem, wcale nie są jednorazowe. Podaj dalej swoim znajomym ten genialny sposób, by też mogli wielokrotnie korzystać z jednego opakowania dla dobra naszej planety!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rosja podjęła zaskakującą decyzję nt. granic. Wszystko przez groźnego wirusa z Chin
  2. Napój, który oczyszcza jelita. Do jego przygotowania wystarczą dwa składniki
  3. Nie wyrzuciłeś starego dowodu osobistego? Dostaniesz pieniądze wielkie jak ceny u Gessler
  4. W trakcie smażenia piersi kurczaka wypływa biała wydzielina. Zbledniesz poznając prawdę i wyrzucisz mięso natychmiast
  5. Żadne kebaby, ani żadne pizze. Tak wygląda prawdziwy posiłek, rewolucyjny przepis
  6. Placki ziemniaczane z sekretnym składnikiem mają obłędny smak. Zapomnisz o tradycyjnej wersji

Źródło: YouTube

Następny artykuł