Pierogi Magdy Gessler zaskakują ceną
Pixabay / skyradar

Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie

Nie od dziś wiadomo, że restauracje Magdy Gessler serwują potrawy najwyższej jakości, które zachwycają swoim wyjątkowym smakiem. Okazuje się jednak, że ceny w lokalach gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" mogą przyprawić o zawrót głowy. Ile kosztują pierogi w jednej z jej restauracji?

Magda Gessler bez wątpienia jest ogromnym autorytetem w zakresie kulinariów. Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać jej kunszt w "Kuchennych rewolucjach". Jednak mało kto podejrzewałby, że za potrawy w jej restauracjach trzeba aż tyle zapłacić. Nawet przystawki kosztują tyle co solidny dwudaniowy obiad. Cena za pierogi może z kolei wywołać konsternację.

Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekPracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekCzytaj dalej

Restauracja Magdy Gessler i zaskakująca cena za pierogi

Nie da się ukryć, że praktycznie każdy lokal, za który odpowiada Magda Gessler cieszy się ogromną popularnością. Nie inaczej jest w przypadku mieszanki cukierni i restauracji noszącej nazwę "Słodki Słony". Oprócz fantastycznych deserów możemy skosztować tam dań obiadowych takich jak pierogi. Na samym Facebooku lokal jest obserwowany przez ponad 22 tysiące osób. Jednak osoby, które zdecydują się rzucić okiem na menu mogą liczyć się z nie lada zaskoczeniem.

W karcie dań cukiernio-restauracji możemy natknąć się na wiele ciekawych propozycji kulinarnych. Wyodrębnione jest osobne menu na słodkie potrawy i oddzielne na słone. Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że pierogi mogą tyle kosztować.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy
  2. IMGW bije na alarm, złe wieści dla trzech województw. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Ile przyjdzie nam zapłacić za pierogi u Magdy Gessler?

Już początek słonego menu może przyprawić niektórych o ciarki. Sama jajecznica kosztuje 20 złotych. Jednak jest to dopiero początek. Za tatar przyjdzie nam zapłacić 49 złotych. Pierogi serwowane w restauracji "Słodki Słony" bez wątpienia są wyjątkowo smakowite. Zgodnie z opisem w karcie ich wnętrze wypełnia cielęcina, a podawane są z cebulką i masłem. Ciężko uwierzyć, że kosztują aż 46 złotych. W tej cenie w niektórych lokalach można zjeść dwudaniowy obiad. Należy jednak zauważyć, że Magda Gessler zawsze dba o to by potrawy w jej restauracjach były na jak najwyższym poziomie. W związku z tym ceny dań mogą być wyższe od tych, do których przywykliśmy.

Najlepsze newsy:

  1. "Dziennikarze niemieckiego szma***wca". Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  2. Potężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacje
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  5. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  6. Jego mecze oglądały miliony fanów. Niestety, doszło do tragedii, 31-latek zmarł w dramatycznych okolicznościach

Źródło: slodkislony.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł