Pierogi - ile płacą za lepienie?Pixabay / quinntheislander

Zatrudniają do lepienia pierogów. Pensja nie mieści się w głowie

Pierogi są absolutną kulinarną klasyką rodzimej kuchni. Okazuje się, że kultowa potrawa może zapewnić pracę. W sieci pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu osoby do lepienia pierogów. Kwota wypłaty może wywołać konsternację.

Smakowite pierogi nalezą do tych potraw, które bez dwóch zdań cieszą się ogromną popularnością. Można je wypełnić praktycznie wszystkim. Jednak podczas procesu przygotowania nie zmienia się jedna czynność. Mowa o lepieniu pierogów. Ile pieniędzy można dostać za tak żmudne zajęcie?

Rozpacz, ogromna nawałnica przeszła przez Polskę. Wielkie straty, sad jabłkowy zniszczonyRozpacz, ogromna nawałnica przeszła przez Polskę. Wielkie straty, sad jabłkowy zniszczonyCzytaj dalej

Pierogi i nietypowa oferta pracy

Przeważnie smakosze samodzielnie przyrządzają pierogi. Jednak nie wszyscy mają czas na ich przygotowywanie. Wówczas sięgamy po przysmaki ze sklepowych półek lub restauracji. Pierogi takiej produkcji również muszą być przez kogoś lepione. W związku z tym w sieci pojawiają się czasami oferty pracy dla osób, które chciałby zarobić na przygotowywaniu kultowych specjałów. Na jaką pensję można liczyć przy tego typu zajęciu?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po grecku
  2. Przełomowa decyzja Chin, ogłosili. Cały świat przeciera oczy i nie wierzy
  3. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj

Ile pracodawcy są w stanie zapłacić za lepienie pierogów?

Lepiąc pierogi możemy się spodziewać, że przy pracy na pełen etat otrzymamy od 2600 do 3000 zł brutto. W najgorszym przypadku wypłata "na rękę" będzie wynosiła 1921 zł. Nie da się ukryć, że tak czasochłonne i męczące zajęcie powinno być lepiej opłacane. Takie wynagrodzenie za wyjątkowo żmudne zajęcie może wywołać konsternację wśród osób poszukujących zatrudnienia. Jednak w dzisiejszych czasach niektórzy muszą godzić się na takie warunki z powodu braku innych perspektyw.

Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieNie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Żółte strefy zagłuszyły, niewielu zwróciło uwagę. Premier powiedział o lockdownie, nie pozostawił wątpliwości
  2. Zatrważające słowa wirusologa. Jaka może być realna liczba nowych zakażeń koronawirusem?
  3. 1 trick sprawi, że ciasto drożdżowe będzie idealnie puszyste. Nie będziesz chciała robić inaczej
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Używasz jej do pieczenia? Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo, specjaliści biją na alarm
  6. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia

Źródło: wroclaw.lento.pl/

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł