Pierogi wywołały wielkie poruszeniefacebook.com/fastfoodawka

Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała

Najlepsze pierogi są oczywiście domowej roboty spod ręki babci. Niekiedy nie ma jednak czasu na długie lepienie, więc posiłkujemy się gotowymi kupnymi wersjami. Marysia kupiła je w biedronce, po podgrzaniu stało się coś niebywałego.

Gotowe pierogi ze sklepu są doskonałym sposobem na szybki, łatwy i stosunkowo tani obiad. Ich odgrzanie trwa długo, a cena za jedną paczkę jest przystępna na praktycznie każdą kieszeń. Największym mankamentem jest z pewnością smak takiego produktu. Jest daleki od doskonałych domowych pierogów i nie może się im równać. Marysia była w kropce - nie miała czasu na przygotowanie obiadu, jednak jej rodzina liczyła, że zdoła cokolwiek wykombinować. Jej zdziwienie było ogromne, gdy podając kupne pierogi z Biedronki do stołu zauważyła coś zatykającego dech w piersi.

Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieZapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieCzytaj dalej

Przedziwne pierogi prawie jak domowe

Marysia rozwiązała swój problem szybkim spacerem do okolicznego sklepu Biedronka. Jej rodzina czekała z burczącymi brzuchami i liczyła, że znajdzie coś równie smacznego co jej domowa kuchnia. Kobieta postanowiła zaryzykować i kupiła egzotyczne pierożki gyoza. Na opakowaniu przeczytała, że należy wrzucić je po prostu do wody i ugotować, aż będą gorące w środku. Zmyślna pani domu zdecydowała, że zrobić coś zupełnie innego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ciężarną Larę Gessler spotkała ogromna przykrość, smutne
  2. Fatalne wieści z Polski, trwa walka. Dramatyczna akcja służb potrwa jeszcze wiele godzin
  3. Smażąc pierś z kurczaka widzisz wydzielająca się białą substancję? Najgorszy znak

Wyciągnęła z szafki bulion warzywny w kostkach i w nim podgrzała pierożki. Choć z pewnością taka opcja jest smaczniejsza niż zwykła woda, my polecamy wykorzystać do tego domowy bulion warzywny. Wspaniałe zapachy dobiegały z kuchni i domownicy zaczynali już się niecierpliwić. Marysia podała pierogi do stołu i każdy zaczął je łapczywie nakładać na talerze wraz z odrobiną bulionu. Kiedy kobieta przekroiła je na pół zauważyła coś dziwnego. W ich wnętrzu nie było mięsa, lecz warzywa.

Kiedy wzięła pierwszy kęs do ust oniemiała. To były jedne z najsmaczniejszych pierogów w całej jej kulinarnej przygodzie. Od tego pamiętnego obiadu Marysia poleca je każdemu, kto nie wie co zrobi na obiad.

7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultatCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Od 15 października tysiące Polaków mogą liczyć na kolejny prezent od ZUS. Składki nie będą tak bolesne
  2. Z ostatniej chwili. Gwiazda polskiej reprezentacji zarażona koronawirusem
  3. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom
  4. Już jest, za symboliczną złotówkę i bez żadnych haczyków. W Biedronce poszaleli
  5. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: facebook.com/fastfoodawka

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł