Pierogi dostępne w Biedronce zaskoczyły Karolinę.grupa Fastfoodawka/Facebook

Kamila zajrzała do lodówki w Biedronce. Długo stała jak wryta, mogła zrobić tylko jedno

Pierogi nie bez powodu cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów Biedronki. Kamila była mocno zaskoczona przysmakiem, jaki znalazła w często odwiedzanym sklepie. Swoim odkryciem podzieliła się z innymi miłośnikami pierogów, które czasem pojawiają się w lodówce sklepu.

Pierogi kochają niemal wszyscy. Delikatne ciasto, aromatyczne nadzienie składające się z mięsa, grzybów czy warzyw niemal zawsze budzi zachwyt wśród miłośników jedzenia. Warto pamiętać, że pierogi przyrządzamy nie tylko w Polsce. Poszukiwacze kulinarnych nowinek i podróży na pewno natknęli się na nieco potrawy, które nieznacznie różnią się od słynnych pierogów ruskich czy nadzianych owocami. Gdy Karolina zobaczyła w Biedronce swoją ulubioną potrawę, była w szoku.

Kultowa scena z obiadem polowym z Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmakCzytaj dalej

Pierogi z Biedronki mocno zaskoczyły Karolinę

Pierogi znajdziemy już właściwie w każdym sklepie. Wyroby garmażeryjne sprzedają się w końcu dość dobrze, bo wiele osób szuka gotowego domowego obiadu. Popularne sklepy, takie jak Lidl czy Biedronka, mają je w swojej stałej ofercie, dlatego wielu klientów często wraca po sprawdzone już smaki. Pewne pierogi z Biedronki bardzo zasmakowały Karolinie. Z żalem odkryła jednak, że nie zawsze są one dostępne. Gdy podczas ostatnich zakupów udało jej się je znaleźć, bardzo się ucieszyła. Gdy wczytała się w opis produktu, była też jednocześnie niezmiernie zdzwiona.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. W TVN zdradzili wszystko. Wyszła cała prawda na temat zamknięcia kraju i granic. Straszne
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

Karolina wśród wielu popularnych przysmaków znalazła w Biedronce swoje ulubione pierożki gyoza z warzywami. Klientka sieci ceni je nie tylko za wyborny smak, ale też za to, że bardzo szybko można je odgrzać. W opakowaniu znajduje się aż 11 sztuk, a do tego producent dołącza do nich jeden z najlepszych sosów sojowych na rynku. Tym, co jednak tak bardzo zdziwiło smakoszkę pierogów, była cena produktu. Za opisane opakowanie zapłaciła bowiem jedynie 6 zł. Gdy ją zauważyła, nie mogła wyjść ze sklepu bez nich.

Pierogi

Źródło: grupa Fastfoodawka/Facebook

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieNiczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 500 plus z problemami. Nie zauważysz zmian, możesz nie dostać świadczenia
  2. Niespodziewanie wróciła obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Może dotknąć tysiące osób
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

Źródło: grupa Fastfoodawka/Facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł