Pies i jego jadłospisPixabay / KrystianGraba

3 bardzo nietypowe "ludzkie" produkty, które może zjeść pies. Będziesz mocno zaskoczony

Każdy kto opiekuje się czworonogami najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę, że pies przeważnie powinien unikać potraw z jadłospisu człowieka. Nie oznacza to jednak, że wszystkie dania, które spożywamy muszą być poza zasięgiem naszego pupila. Już teraz możesz przekonać się jakie trzy popularne produkty może jeść również pies.

Nie da się ukryć, że każdy pies jest zawsze ciekaw tego co jemy przy stole. Jego błagalne spojrzenie jest przeszywające i ciężko się powtrzymać przed podaniem czworonogowi czegoś z naszego talerza. Okazuje się, że nie wszystkie produkty są szkodliwe dla psów, a częścią z nich możemy się bez obaw podzielić z naszym pupilem.

Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?Czytaj dalej

Jakie produkty z naszego stołu może jeść pies?

Pies podobnie jak ludzie jest zwierzęciem stadnym. W związku z tym chętnie próbuje tego co akurat spożywamy. Przeważnie jest to dla czworonogów o wiele bardziej interesujące od zawartości miski. Pierwszym z produktów, które może jeść pies jest jogurt. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że może on pozytywnie wpłynąć na zdrowie czworonoga. Jogurt w znacznym stopniu poprawia u psów prace jelit. Ponadto jest bogaty w ważne składniki odżywcze takie jak białko, wapń, fosfor, jod, cynk oraz witamina B12. Warto wybierać jogurt z żywymi kulturami bakterii. Należy wystrzegać się takich, które zawierają cukier lub inne substancje słodzące. Co jeszcze może jeść pies?

Dzisiaj grzeje:

  1. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  2. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych

Nieoczywiste potrawy, które możemy dać czworonogowi

Kolejnym produktem, który może zjeść nasz pies jest fasolka szparagowa. Często pojawia się ona na naszych talerzach jako dodatek obiadowy. Jeżeli nie została ona niczym doprawiona bez obaw możemy podać ją naszemu pupilowi. Pies z pewnością będzie zachwycony taką atrakcją. Ponadto fasolka szparagowa również może pozytywnie wpłynąć na jego zdrowie. Wszystko za sprawą znajdujących się w niej witaminach K i C.

Najprawdopodobniej nikt by nie podejrzewał, że pies może jadać popcorn. Przekąska, która jest nieodzownym elementem filmowych seansów okazuje się być zdrowym dodatkiem do diety czworonoga. Wszystko za sprawą zawartych w popcornie składnikach odżywczych, do których zaliczany jest potas, fosfor, magnez i wapń. Należy jednak pamiętać o tym, że taka przekąska podana psu nie powinna zawierać dodatku soli i masła.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje znana, legendarna polska aktorka. Fani pogrążeni w żałobie
  2. Katastrofa kolejowa, są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Tragedia u naszych sąsiadów
  3. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  4. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  5. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  6. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci

Źródło: tipy.interia.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł