Pietruszkaneedpix.com

Jej synowie weszli do piwnicy z pietruszką. Maria ruszyła na ratunek, niestety nie żyją

Pietruszka, zwyczajne i pospolite warzywo, stała się przyczyną wielkiej tragedii. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Rodzina i mieszkańcy wsi są w szoku i opłakują śmierć dwójki braci. Ich matka w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu.

Pietruszka i ziemniaki to warzywa, w których produkcji wyspecjalizowało się 22-hektarowe gospodarstwo braci Michała i Piotra z Jakubowic w świętokrzyskim. Po śmierci ojca ciężką pracą doprowadzili je do rozkwitu budząc przy tym zazdrość i podziw wśród mieszkańców wsi. Michał, Piotr i ich matka - Maria byli rodziną cieszącą się poważaniem wśród sąsiadów. Wiedli spokojne życie, niczego im nie brakowało. Nic nie zapowiadało tragedii.

Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiNiewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiCzytaj dalej

Pietruszka okazała się śmiertelnym zagrożeniem

Rolnicy przechowywali pietruszkę w podziemnym magazynie. Pewnego dnia z sobie znanego powodu zeszli obaj na dół. Był to pierwszy raz w tym roku, kiedy otworzyli magazyn. Piwinica okazała się jednak śmiertelną pułapką i mężczyźni nie wyszli z niej żywi. Szukająca ich matka zajrzała w końcu do pomieszczenia, w którym ujrzała leżących na ziemi synów. Natychmiast zadzwoniła pod numer alarmowy po czym postanowiła samodzielnie zejść do piwnicy. Już na schodkach zachwiała się i straciła przytomność.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie

2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka

Dopiero strażacy w maskach tlenowych byli w stanie pomóc pani Marii. Na pomoc dla dwóch braci było już za póżno. Umarli najprawdopodobniej z powodu niedotlenienia, jednak śledztwo nadal trwa. Faktem jest, że w pomieszczeniu poziom tlenu wynosił zaledwie 1,5 proc. Przypominamy, że w powietrzu jest go zazwyczaj około 21 proc. Winowajca takiego stanu rzeczy? Pietruszka.

Najprawdopodobniej wszystkiemu winna jest właśnie pietruszka, która zużyła cały tlen w pomieszczeniu. Z resztą to nie jedyny przypadek tego typu śmierci. W ubiegłym roku w podobny sposób straciło dwóch mężczyzn, którzy weszli do beztlenowej komory do przechowywania jabłek zanim ta zdążyła się porządnie przewietrzyć. Wejście do takiego pomieszczenia szybko powoduje zaburzenia świadomości, gdyż mózg jest organem, który zużywa najwięcej tlenu. Zaburzenia racjonalnego myślenia i planowania poprzedzają utratę przytomności i zgon.

Najlepsze newsy:

    1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
    2. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
    3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
    4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
    5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
    6. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł